Selam

Luc

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
Merhaba, ben Brezilyalıyım ve 18 yaşındayım, Brezilya TV haberleri ile ilgili bir foruma katıldım. Televizyon hakkında Türkiye'de bilgi sahibi olmaktan hoşlanıyorum, umarım aklıma gelmez, çünkü Google çevirisini kullanıyorum çünkü Türkçe konuşmayı bilmiyorum

Luc

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
Hello, I'm from Brazil, I participated in a forum about TV News in Brazil, I have a lot of interest in knowing about the Turkish Television, I hope you do not mind, because I use the Google translation, I want to know a lot about Turkish TV

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Merhaba, ben Brezilyalıyım ve 18 yaşındayım, Brezilya TV haberleri ile ilgili bir foruma katıldım. Televizyon hakkında Türkiye'de bilgi sahibi olmaktan hoşlanıyorum, umarım aklıma gelmez, çünkü Google çevirisini kullanıyorum çünkü Türkçe konuşmayı bilmiyorum
Olá, bem-vindo fórum. Não falo português, mas uso o google tradutor. Espero que você se divirta. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
helal olsun o nasıl translate öyle ben google ın öyle mükemmel çevirisine rastlamadım daha :)
hoşgeldin brezilya karpuzu :)
@xemrexxx şu bizim şilili kıza da söyle o da gelsin translate dağıtıyor ortalığı :)

Olá, bem-vindo fórum. Não falo português, mas uso o google tradutor. Espero que você se divirta. :A
portekizce konuşaydın bari ispanyolcadan anlamaz luc arkadaşımız :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Google çeviri ne ara benden daha iyi Türkçe kullanmaya başladı? :) neyse hoş geldin diyelim.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Hoşgeldin foruma kalıcı olursun inşallah:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
helal olsun o nasıl translate öyle ben google ın öyle mükemmel çevirisine rastlamadım daha :)
hoşgeldin brezilya karpuzu :)
@xemrexxx şu bizim şilili kıza da söyle o da gelsin translate dağıtıyor ortalığı :)

portekizce konuşaydın bari ispanyolcadan anlamaz luc arkadaşımız :)
Gİttim brazilyanın resmi diline bile baktım ne diye:F Portekizce zaten:X

Sen ne dedin şimdi :A :A Aynen farklı bi hava katmış sana :A
Ne dicem hoş geldin dedim:A Bu arada
İspanyolca: Gracias
Portekizce: Obrigado
İngilizce: Thanks
Türkçe: Teşekkürler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gİttim brazilyanın resmi diline bile baktım ne diye:F Portekizce zaten:X

Ne dicem hoş geldin dedim:A Bu arada
İspanyolca: Gracias
Portekizce: Obrigado
İngilizce: Thanks
Türkçe: Teşekkürler

gele gele luc gelmiş oysa brezilyanın kızları muhteşem hiç kız yokmuymuş şansa bak gökten kız yağsa bizim başımıza sap düşer o kadar bahtsızız :)
bizim topaç @xemrexxx portekizceyi ana dili gibi biliyordu şöyle luc a söylesede riodan üç beş kız transfer ettirse süper olurdu :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Hello, I'm from Brazil, I participated in a forum about TV News in Brazil, I have a lot of interest in knowing about the Turkish Television, I hope you do not mind, because I use the Google translation, I want to know a lot about Turkish TV
Welcome to the club. If you have a problem, you can write to me. I hope you will be permanent. You can talk to me as much as you want.

Luc

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
[QUOTE = "mesmeso61, post: 3237115, member: 89203"] Bem-vindo ao clube. Se você tiver um problema, você pode me escrever. Espero que você seja permanente. Você pode me falar tanto quanto você quiser. [/ QUOTE]
Obrigado, você diria a ordem das emissoras turcas de acordo com a audiência?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oi. :D Espero que você se divirta aqui. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
gele gele luc gelmiş oysa brezilyanın kızları muhteşem hiç kız yokmuymuş şansa bak gökten kız yağsa bizim başımıza sap düşer o kadar bahtsızız :)
bizim topaç @xemrexxx portekizceyi ana dili gibi biliyordu şöyle luc a söylesede riodan üç beş kız transfer ettirse süper olurdu :)
Bi ara @xemrexxx nin hintli dişçi doktoru vardı noldu acep :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bi ara @xemrexxx nin hintli dişçi doktoru vardı noldu acep :X
onunla aram iyiydi keşke gelen öyle olsa :) @Dr. Sabahat:)

[QUOTE = "mesmeso61, post: 3237115, member: 89203"] Bem-vindo ao clube. Se você tiver um problema, você pode me escrever. Espero que você seja permanente. Você pode me falar tanto quanto você quiser. [/ QUOTE]
Obrigado, você diria a ordem das emissoras turcas de acordo com a audiência?
ocak-share.png

Son düzenleme: