Selam Fav10 💕

xRevenge

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Öncelikle herkese merhaba forumunuzu çok uzun zamandır takip ediyorum. Bende bir hesap açıp aranıza katılmak istedim. Umarım forumu öğrenebilirim. 💕

xRevenge

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Tekrardan hoş geldin. :) Yasak Elma dışında takip ettiğin bir dizi var mı? Merak ettim. :Z
Pek yok Mucize Doktor bir ara baktım orijinal bölümleri bittiği için biraz konu saçmaladı gibi geldi bıraktım. Yasak Elmayı 3 sezondur izliyorum asla kaçırmam. Öğretmen diye dizi gördüm tanıtımı ilgimi çekti onu izlemeyi düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Fox TV'nin başka hangi programlarını izliyorsun? Çünkü forumdaki ilk mesajın Fox TV ile ilgiliydi ve buyüzden dizilerini sordum ama sadece Yasak Elma izliyorum dedin.
Avatarin şahane ve kullanıcı isminde iyi.
Hoş geldin😊

xRevenge

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Fox TV'nin başka hangi programlarını izliyorsun? Çünkü forumdaki ilk mesajın Fox TV ile ilgiliydi ve buyüzden dizilerini sordum ama sadece Yasak Elma izliyorum dedin.
Avatarin şahane ve kullanıcı isminde iyi.
Hoş geldin😊
Teşekkür ederim dediğim gibi bir tek yasak elma izliyorum Öğretmende ilgimi çekti izlerim 💫

• Beğendim
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Merhaba, hoşgeldin foruma, kalıcı, yapıcı ve katkı verici olman dileğiyle... İyi forumlar dilerim.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hoşgeldin forumumuza. :)

Bu dizinin fanları epey artıyor gibi forumda. :D

Ele geçiriyoruz forumu. :F

Foruma cidden bu aralar baya üye geliyor, ayrıca ziyaretçi sayısıda epey yüksek bayadır. Foruma üye olmadan bakanlar ve özellikle Yasak Elma izleyenler çıkın çıkın gelin foruma üye olun. :A

• Harika
Reactions: xRevenge