Selçuk Aydemir'den Yeni Dizi! | "Sektörden Arkadaşlar"

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,960
Puanı
1,060
Selçuk Aydemir'den yeni dizi!

Üsküdar'a Giderken, İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizilere imza atan başarılı senarist Selçuk Aydemir yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı. Uzun süredir dizi senaryosu yazmayan Aydemir yeni projesinin haberini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Adı "Sektörden Arkadaşlar" olarak belirlenen dizinin detayları henüz netlik kazanmadı.

Ejfr5SdXcAMaoU4.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'nın etkisi mi desek yemi bir sektör dizisi gelmesine. :A Gerçi İşler Güçler de bunu konu alıyordu galiba ama ona bağlayacağım ben. :A

Ama başrolde malum ikilinin olacağı şimdiden belli gibi göründüğü için izleyeceğimi sanmıyorum.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,960
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın etkisi mi desek yemi bir sektör dizisi gelmesine. :A Gerçi İşler Güçler de bunu konu alıyordu galiba ama ona bağlayacağım ben. :A

Ama başrolde malum ikilinin olacağı şimdiden belli gibi göründüğü için izleyeceğimi sanmıyorum.
3. dizisini de bir zahmet onlarla yapmayıversin be. .ss

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İzlemeyi düşünürüm ama kadrosu vs açıklansın önce :)

Tahminimce yine Star TV'de yayınlanır.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,795
Puanı
860
Normalde 4. kitabı olacaktı bu. Diziye çevirmiş sanırım. Keşke önce kitabı çıksa da seriyi bitirse.

Ahmet ve Murat ikilisi baş rolde olmayabilir ama kitapta olduklarına göre kesinlikle bir yerde gözükecektir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Güzel bir iş olur umarım. :Z

Her şeyi de bağlamasan olmuyor Menajerimi Ara'ya.ss Yani adam 'Menajerimi Ara yapıldı ben de hemen sektör dizisi yapayım' demiş sanki. :A Aylardır hazırlığını yaptığı hatta yukarıda da denildiği gibi kitap olacakmış. İnsanları soğutuyorsun derken bundan bahsediyordum. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ahmet kuralı sevmiyorsun galiba böyle dedigind göre
İlk başta seviyordum ama hem Sıla mevzusundan soğudum hem de sürekli aynı tarz performansları sıkıcı olmaya başladı. Selçuk Aydemir’in farklı kadrolarla neler yapabileceğini görmek istiyorum.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
menejerimi ara gibimi sektörden arkadaşlar tutmaz sanırım