'Seksenler' Oyuncusu 'Netflix' Dizi Teklifini Reddetti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
thumbnail-image-6483441-MQuC.jpg

'Seksenler' oyuncusu 'Netflix' teklifini reddetti!

Hafta içi her gün TRT 1'de ekrana gelen, başrollerini; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Özlem Tokaslan ve Ayşe Tolga gibi isimlerin paylaştığı 'Seksenler' dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Özlem Balcı, dijital dizi-film platformu Netflix için çekilecek olan bir dizi teklifini öpüşme ve sevişme sahnelerinden dolayı reddettiğini açıkladı.

Kendi kuralları olduğunu söyleyen Balcı, "Son bir ay içinde üç ayrı yapımdan yazlık dizi teklifi aldım bir tanesi Netflix de olacak bir proje idi. Ancak bu dijital medya tekliflerini reddettim, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Özlem Balcı kurallarımın arkasındayım. Senaryoları okuduğumda koyduğum şartlar kabul edilmedi ben kamera karşısında film çekiyorum diye öpüşmem ve sevişmem. Ciddi bir meblağ teklif edilmesine rağmen reddettim. O filmi benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek belki evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın." ifadelerini kullandı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Özlem Balcı kuralları mı? Bari biraz daha orijinal bir şey söylese olurmuş da bildiğin Türkan Şoray'ı Özlem Balcı yapıvermiş. :A

Kararına saygı duyarım. Yorum yapmak istemiyorum bu yüzden. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix’in de senin gibi birinine teklifte bulunacağını asla sanmıyorum. :A

Söylediklerinden bağımsız diyorum bunları yani sevişme ya da öpüşme sahnelerinde oynamak istemeyebilirsin ama sosyal medyada takipçi satın alıp kendine oyuncu diyen birine Netflix’in teklif götüreceğini sanmıyorum. Büyük bir PR yapıyor belli ki çünkü Instagram profiline girdim bu haberi paylaşan tüm sayfaları storysinde paylaşmış. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Saygı duymak lazım kendi tercihi oyuncu oldu diye de istemediğini oynayamaz yani :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Netflix’in de senin gibi birinine teklifte bulunacağını asla sanmıyorum. :A

Söylediklerinden bağımsız diyorum bunları yani sevişme ya da öpüşme sahnelerinde oynamak istemeyebilirsin ama sosyal medyada takipçi satın alıp kendine oyuncu diyen birine Netflix’in teklif götüreceğini sanmıyorum. Büyük bir PR yapıyor belli ki çünkü Instagram profiline girdim bu haberi paylaşan tüm sayfaları storysinde paylaşmış. :F
Netflix dizilerinde yan rollerde bile belli çapta ünlü isimler oluyor kim bu kadını Seksenler'de görüp teklif yapacak ki. :A Olmayan şöhret ve yüksek ego birleşince böyle oluyor demek ki. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix dizilerinde yan rollerde bile belli çapta ünlü isimler oluyor kim bu kadını Seksenler'de görüp teklif yapacak ki. :A Olmayan şöhret ve yüksek ego birleşince böyle oluyor demek ki. :A
Netflix yetkililerinin bu kadının oyunculuk yaptığından haberi bile yoktur eminim. :A Ben kendisinin adını sadece bir kere duydum o da takipçi satın aldığı ortaya çıkınca. :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Ay bu ne ego ya sanırsın Türkan Şoray. :A Reddettiysen reddettin ne yapalım. :A
Kendini dev aynasında görenlerde bugün. :A
------

Netflix yetkililerinin bu kadının oyunculuk yaptığından haberi bile yoktur eminim. :A Ben kendisinin adını sadece bir kere duydum o da takipçi satın aldığı ortaya çıkınca. :F
Herhalde onlarda senle aynı haberi duymuş olacak ki böyle bir ilginçliğe imza atmışlar. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Kesinlikle tercihine saygı duyuyorum ama hanım arkadaşa bu aklı kim vermiş çok merak ediyorum. Kariyerindeki en ünlü işi Seksenler olan birisi için fazla iddialı sözler bunlar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Saygı duymak lazım en azından kriterleri var.

Ekranda 1-2 dakika görünmek için 40 takla atan oyuncu müsvettelerini de biliyoruz. :)

• Beğendim
Reactions: EmreCan

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Netflix kim sen kim?
Hangi projede nasıl aktif, senaryoya etkisi olan bir rolü oynadın? Nerede parladın? Adın sanın bilinmez.

Oyunculuk her şeydir, her kimliğe bürünebilmek, benliğini kenara bırakabilmektir. Mint yapım birol güven dizisinde replik ezberlemek değildir yani.
Böyle bir teklif geldiğine de inanmıyorum.