Seksenler Hakkında Kulis Bilgileri! İlker Ayrık 'Seksenler'e Dönecek Mi?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in sevilen dizisi 'Seksenler' 3 yıl aradan sonra geri döndü!

5da1f48755428718f4d3745e

Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka ve Ceyhun Fersoy gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni sezonun ilk bölümüyle Cuma akşamı ekrana geldi. Dizizin yayınlanacak olan yeni bölümlerinde neler olacağını Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu yazdı.

228’inci bölümüyle 27 Mayıs 2017’de ‘Final’ yaparak seyircisine veda eden ‘Seksenler’ yine, yeniden TRT 1 ekranında... ‘Seksenler’in ilk yayınını Swissotel’de dizi ekibiyle izledim, ilerleyen bölümlerde neler olacağına dair ipuçları aldım. Serhat Kılıç dışında oyuncu kadrosundan fire vermeyen yapıma ilerleyen bölümlerde İlker Ayrık da katılacak. Yeni ‘Seksenler’in ilk iki bölümünü izleyenlerin brandayla kaplı yerin üstünde yazan ‘Çok yakında’ duyurusu dikkatini çekmiştir. Açılacak o dükkanla birlikte diziye yeni karakterler de katılacak. Ancak ondan önce mahalleli, ‘Burada ne açılacak?’ diye bir yarışma açacak. Doğru tahminde bulunanlardan biri, 1988 Mercedes’in sahibi olacak. Yapımcı Birol Güven, “Orada ne açılacağını diziyi izleyenlere de soracağız. Bilenlere set ziyareti gibi çeşitli ödüller vereceğiz” dedi.

'Seksenler', ikinci bölümüyle yarın akşam TRT 1'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
AVM olacak o zaman. Başka bir şey gelmedi aklıma. :) Benim asıl merak ettiğim sahibi kim buranın? :)

İlker Ayrık'ın gelmesi baya uzun sürer bence. Babası "benim öyle bir oğlum yok artık" demişti ilk bölümde. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
AVM olacak o zaman. Başka bir şey gelmedi aklıma. :) Benim asıl merak ettiğim sahibi kim buranın? :)

İlker Ayrık'ın gelmesi baya uzun sürer bence. Babası "benim öyle bir oğlum yok artık" demişti ilk bölümde. :)

'Cevdet' diye bir karakter giriyor diziye Ümit Ünker canlandıracak Sahibi o oranın bence. Ümit Ünker 'Seksenler' Kadrosunda!

İlker Ayrık ise, şu yeni filminin çekimleri dolayısıyla yok bence, en geç haftaya Pazartesi olur bölümlerde.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Janti giyinmiş adam, büyük ihtimal dediğin gibi çıkabilir. :D

Şimdi oyuncunun Instagram hesabına baktım, birisi gönderisine yorum yazmış. "Cevdet bence şu çok yakında yazan yerin sahibi, şimdi oraya ne açılacak onu bulmak kaldı" demiş. Oyuncu da "İşte o sürpriz" yazmış :D

• Beğendim
Reactions: emreemreu