Seksenler Eylül Ayında Kaldığı Yerden Devam Edecek!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Conka gibi isimlerin bulunduğu Seksenler dizisi covid 19 salgını sebebi ile çekimlerine mart ayında ara vermişti.

Dizi ekibi normalleşme sürecinde çekimlere yeniden başlamıştı.

Çekimlerin başlamasıyla birlikte dizinin yazın yeniden ekranlara döneceği konuşuluyordu. Ancak dizinin yeniden ekranlara eylül ayında döneceği öğrenildi.

Dizinin çekimleri yaz aylarında belirli günlerde yapılmaya devam ediyor.

Seksenler yeni bölümleri ile 2020 eylül ayında TRT 1'de!

images (84).jpeg

• Beğendim
Reactions: Dosi and Gerekli24

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Son bölümüne youtube'dan göz gezdirdim dizi çok değişmiş iyice batmış. Ne yazık ki şu bölümler hiç geri gelmeyecek. Bu bölümlerin tadı hiçbi zaman olmayacak. Ergun Plak'ın olmadığı 80'ler, 80'ler değildir.

360'da baştan aldılar geceleri izliyorum.

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Son bölümüne youtube'dan göz gezdirdim dizi çok değişmiş iyice batmış. Ne yazık ki şu bölümler hiç geri gelmeyecek. Bu bölümlerin tadı hiçbi zaman olmayacak. Ergun Plak'ın olmadığı 80'ler, 80'ler değildir.

360'da baştan aldılar geceleri izliyorum.

Aynen öyle Ergun Plak olunca kötü de olsa izleniyordu. Şimdi hep aynı Sami'nin karısı ile o Seyfi yüzünden diziden soğumayı geçtim. Kanalı açınca tahammül edemiyorum. Sevdiğim oyuncu Kemal Kuruçay'dan soğuttular.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Dizinin eskiye dönme ihtimali artık sıfır. Aynı Çocuklar Duymasın gibi yaptı Birol Güven diziyi.

Yeni sezonda da günlük olarak devam eder dizi. Baya bölüm stoklayarak devam edecekler anlaşılan. :)