TRT 1 Seksenler - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
SON YAYINLANAN BÖLÜMÜ

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Dizinin o eski tadı yok
Eski bölümlere nazaran Nazlı ve Rukiye daha genç duruyor kilo vermek yaramış Çağatayı gözlerimiz arıyor şu yeni Niyaziye alışamadım gitti ,Sibel 'i sevemedim gitti itici şey ,soğuk nevale masraf olmasın diye diye Sami'yi masrafa soktu elinde oynatıyor Sibel'e yaptığının binde birini Şükriye'ye yapmadı :) ne çektin be Şükriye

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Dizinin o eski tadı yok
Eski bölümlere nazaran Nazlı ve Rukiye daha genç duruyor kilo vermek yaramış Çağatayı gözlerimiz arıyor şu yeni Niyaziye alışamadım gitti ,Sibel 'i sevemedim gitti itici şey ,soğuk nevale masraf olmasın diye diye Sami'yi masrafa soktu elinde oynatıyor Sibel'e yaptığının binde birini Şükriye'ye yapmadı :) ne çektin be Şükriye

Ben de arada sırada denk gelince izliyorum. Tekrar bölümlerini bile tekrar izleyince daha güzel geliyor.

Dizinin eski tadı daha geri gelemez. Eski haline gelebilmesi için birçok nedenin oluşması gerek. En büyük eksiklerden biri yönetmen Müfit Can Saçıntı. Eski Niyazi daha iyiydi, Ergun Plak büyük eksik. Rukiye'nin eski samimiliği yok. Yeni gelen oyuncular diziden ayrılanların yerini dolduramadı. Senaristler dizinin süresi uzun olduğu için iyi şeyler yazamıyorlar. :)

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Ben de arada sırada denk gelince izliyorum. Tekrar bölümlerini bile tekrar izleyince daha güzel geliyor.

Dizinin eski tadı daha geri gelemez. Eski haline gelebilmesi için birçok nedenin oluşması gerek. En büyük eksiklerden biri yönetmen Müfit Can Saçıntı. Eski Niyazi daha iyiydi, Ergun Plak büyük eksik. Rukiye'nin eski samimiliği yok. Yeni gelen oyuncular diziden ayrılanların yerini dolduramadı. Senaristler dizinin süresi uzun olduğu için iyi şeyler yazamıyorlar. :)
Hata aslında en başta yapıldı gelecek işin içine girmeseydi böyle olmayabilir
O zaman Nazlı hiç bir zaman Ergundan ayrılmak zorunda kalmazdı Niyazi ile evlenecek olması gerçeği olmazdı
Çağatay da Seçil ile evliydi ama ne hikmetse Seçil diziye hiç bir zaman gelmedi bir bölüm göründü yine kayboldu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
O zaman Nazlı hiç bir zaman Ergundan ayrılmak zorunda kalmazdı Niyazi ile evlenecek olması gerçeği olmazdı
Çağatay da Seçil ile evliydi ama ne hikmetse Seçil diziye hiç bir zaman gelmedi bir bölüm göründü yine kayboldu

Serhat Kılıç diziye dahil olmak istese yine evli olmasalar da güzel olurdu yani ama Serhat Kılıç farklı projelerde yer almak istediğini belirtti. :)

Seçil zaten dönmez artık diziye. Cagatay'in döneceği bile şüpheli. :)

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
arkadaşlar rasim öztekin yeni sezonda dizide yer almayacak...rahatsızlığı nedeniyle

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu hafta yayınlanan bölümleri "zar zor" yeni tamamladım. Bu kadar saçma dizi anca Birol Güven'den çıkardı, helal olsun. Geçen sene Çocuklar Duymasın'ı yeniden başlatarak batırdı bu sene de Seksenler'i.

Çağatay karakterini göndereceğine Nazlı'yı gönderseysdi çok mantıklı bir şey yapardı. Dizinin süresi 50 - 55 dakika, 30 dakika Nazlı ve saçmalıklarını izliyoruz resmen. Geriye kalan sürede de pasaj ve kahve var. Asıl karakterleri göremez olduk, keşke bir temizlik yapıp gönderseler gereksizleri.

Bu arada ne kadar stok çektiler acaba? Fehmi'nin kardeşi gelsin artık. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bu hafta yayınlanan bölümleri "zar zor" yeni tamamladım. Bu kadar saçma dizi anca Birol Güven'den çıkardı, helal olsun. Geçen sene Çocuklar Duymasın'ı yeniden başlatarak batırdı bu sene de Seksenler'i.

Çağatay karakterini göndereceğine Nazlı'yı gönderseysdi çok mantıklı bir şey yapardı. Dizinin süresi 50 - 55 dakika, 30 dakika Nazlı ve saçmalıklarını izliyoruz resmen. Geriye kalan sürede de pasaj ve kahve var. Asıl karakterleri göremez olduk, keşke bir temizlik yapıp gönderseler gereksizleri.

Bu arada ne kadar stok çektiler acaba? Fehmi'nin kardeşi gelsin artık. :A
Ben de ara ara izliyorum ve bu kadar saçmalar güzelim diziyi. :D

Fehmi'nin kardeşi mi gelecekmiş? Kim canlandıracak? :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Özlem Tokaslan başka bir karakteri canlandırır sanmıştım. :)

Neyse belki diziye renk gelir az da olsa. :D

Özellikle bu sene Nazlı sahneleri çok kötü. :)
Bende başka bir karakter olur diye düşünüyordum ama dizi başlamadan kardeşi olduğunu duyurdular. Ama renk katacağını düşünüyorum.

Nurten'in eksikliği, Nazlı'nın sahneleri ve karakter fazlalığı diziden soğutuyor izleyiciyi.

• Beğendim
Reactions: emreemreu

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
çağatay a fox izn vermemış