'Seksenler' Bugün Sona Eriyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
pnnkyam.jpg

TRT 1'in sevilen günlük dizisi 'Seksenler' bugün sona eriyor!

Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven'in, yönetmenliğini Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği, başrolünde Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık ve Zeynep Sever Demirel'in yer aldığı dizi, bugün yayınlanan 654. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor.

Seksenler, final bölümüyle şimdi TRT 1'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Nasıl bitti acaba bir sonuca bağlandı mı yoksa normal bir bölüm gibi mi bitti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yarım kalmış yani. Keşke tüm ekibin toplu olarak veda ettiği bir final olsaydı.
Evet, ani bir karar alınmış sanırım yeni diziden dolayı ve çektikleri için de bir değişiklik yapılmamış. Yoksa senaryoda sezon finali yazıyordu ve oyuncular da "yeni sezonda görüşürüz" demişti.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Evet, ani bir karar alınmış sanırım yeni diziden dolayı ve çektikleri için de bir değişiklik yapılmamış. Yoksa senaryoda sezon finali yazıyordu ve oyuncular da "yeni sezonda görüşürüz" demişti.
Sinir oluyorum böyle durumlara. 10 yıllık diziye adam akıllı bir final bölümü yapamıyorlar.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Çağatay eski sevgilisi (Seçil) ile buluştuğu için Amelie onu terk etti ve yurt dışına geri döndü, Çağatay da onun peşine gidiyorum dedi ve bitti.
Yine bir sonuca bağlamadılar büyük hayal kırıklığı idi benim için sırf nasıl bitecek diye merakımdan baktım bakmaz olaydım:)
------

Sinir bozucu bir durum cidden. :( Ben yazın birkaç bölüm çekilip bitirileceğini düşünmüştüm ama yarım bıraktılar.
Yine acık kapı bıraktıalr sanki yıllar sonra devam ederiz diye Ahmet son bir konuşma yapaydı ortalığı toplayaydı ne bileyim Çağatay Amelie ikna edemedi sonra Seçil ile evlendi gibi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine bir sonuca bağlamadılar büyük hayal kırıklığı idi benim için sırf nasıl bitecek diye merakımdan baktım bakmaz olaydım:)
------

Yine acık kapı bıraktıalr sanki yıllar sonra devam ederiz diye Ahmet son bir konuşma yapaydı ortalığı toplayaydı ne bileyim Çağatay Amelie ikna edemedi sonra Seçil ile evlendi gibi
Evet yarım bırakıldı ama ben bu saatten sonra devam etmesinin zor olduğunu düşünüyorum... Zaten bu kadar uzaması da aşırı saçmaydı.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Evet yarım bırakıldı ama ben bu saatten sonra devam etmesinin zor olduğunu düşünüyorum... Zaten bu kadar uzaması da aşırı saçmaydı.
Yayınlanan bölüm sezon finali imiş aslında yazmışsın ya ben de pek bakmazdım ama adam akıllı bir finali de hak ediyor zaten o da eski tadı kalmadı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlanan bölüm sezon finali imiş aslında yazmışsın ya ben de pek bakmazdım ama adam akıllı bir finali de hak ediyor zaten o da eski tadı kalmadı
Evet sezon finali bölümüydü ama sonradan final kararı alınmış, büyük ihtimalle yeni diziden dolayı. Yoksa hem senaryoda sezon finali yazıyordu, hem de oyuncular "sezon finali çekiyoruz yeni sezonda görüşürüz" demişti.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Evet sezon finali bölümüydü ama sonradan final kararı alınmış, büyük ihtimalle yeni diziden dolayı. Yoksa hem senaryoda sezon finali yazıyordu, hem de oyuncular "sezon finali çekiyoruz yeni sezonda görüşürüz" demişti.
Rasim Öztekin yaşasa yeniden başlama ihtimali var derdim ama kadro da sıkıldı bence diziden. Yine de her şeye ramen senaristin tekrar başlama ihtimaline karşın yarım bıraktığını düşünüyorum.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rasim Öztekin yaşasa yeniden başlama ihtimali var derdim ama kadro da sıkıldı bence diziden. Yine de her şeye ramen senaristin tekrar başlama ihtimaline karşın yarım bıraktığını düşünüyorum.
Rasim Öztekin yaşasa ve ilk bölümler tadında olsa bende başlasın isterdim ama artık saçmaladıkça saçmaladılar. Başlarsa da oyunculardan bazıları devam etmez, dediğin gibi ki sıkılanlar olmuş ve hatta Ceyhun Fersoy bitmeden ayrılmış galiba diziden.

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Rasim Öztekin yaşasa ve ilk bölümler tadında olsa bende başlasın isterdim ama artık saçmaladıkça saçmaladılar. Başlarsa da oyunculardan bazıları devam etmez, dediğin gibi ki sıkılanlar olmuş ve hatta Ceyhun Fersoy bitmeden ayrılmış galiba diziden.
Evet ya o da yoktu dizi de iyice baydı ya eski tadı kalmadı nerede o bölümler yalnız şu Seçil olayını senelerdir bir bağlayamadılar en can sıkıcısı da o

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet ya o da yoktu dizi de iyice baydı ya eski tadı kalmadı nerede o bölümler yalnız şu Seçil olayını senelerdir bir bağlayamadılar en can sıkıcısı da o
Aslında o konuyu 2016'da Pelin Akil konuk olduğunda bağlayıp bir daha açmayabilirdiler ama onu da yapmadılar, garip yani. :A

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Aslında o konuyu 2016'da Pelin Akil konuk olduğunda bağlayıp bir daha açmayabilirdiler ama onu da yapmadılar, garip yani. :A
İşte tek onu anlamıyorum pelin akil diziye gelmiyorsa Amelie yerine Seçil karakteri olabilirdi onu da yapmadılar sanki hiç oyuncu değişikliği yapmadı beyefendiler bir konuyu bağlayamadılar

• Beğendim