Seinfeld, 1 Ekim'de Netflix'te!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ünlü komedyen Jerry Seinfeld'in yapımcılığında yayın hayatına başlayan Seinfeld, zaman içerisinde televizyon tarihin en ünlü sitcomları arasına adını yazdırmayı başarmıştı.

1989 ve 1998 yılları arasında yayınlanan ve toplamda 10 Emmy ödülü sahibi dizinin dünya genelindeki yayın hakları birkaç yıl önce Netflix tarafından 500 milyon dolar gibi devasa bir ücrete satın alınmıştı. Uzun süredir beklenen haber sonunda geldi ve Netflix'in Seinfeld'i yeniden izleyiciyle buluşturacağı tarih netlik kazandı...

Netflix'ten yapılan açıklamaya göre 9 sezonluk efsane dizi, 1 Ekim 2021 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de de yayına girecek. Böylece sıklıkla karşılaştırılıp televizyon tarihinin en iyileri olarak nitelendirilen Friends ve Seinfeld Türkiye'de Netflix'te buluşmuş olacak...

seinfeld7.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başlangıçta Amazon Prime'da yayınlanıyordu ama sonradan yayından kaldırılmıştı. Netflix'in yayınlayacak olması şaşırtmadı. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de Ekim ayında devam etmeyi düşünüyordum. Güzel oldu :A
Havalar soğuduğunda daha keyifli olur izlemek.
+666

Ben de Ekim’de devam ederim ama bu Ekim mi gelecek Ekim mi 2 sene sonraki Ekim mi orası muamma şimdilik :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En muhteşem ayı daha da muhteşemleştiren bir haber oldu. :Z

En baştan 4K restorasyonlu hali ile izlemek güzel olacak. :Z (Ben 4K izlemeyeceğim tabii ama olsun. :A)

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Netflix'i iptal edeli çooook oldu tekrar da geri döneceğimi sanmıyorum :A Amaaaa Türkiye'de bir Netflix gerçeği var ve tarihin gelmiş geçmiş en iyi sitcomunun orada olacak olması sevindirici :A
Yeni nesil biraz kalite görmüş oluyor böyle dizilerin gelmesiyle iyi iyi :A

• Harika
Reactions: 12.Adam