Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1608644095942.png

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda sürpriz değişiklik!

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği O3 Medya ve NGM imzalı dizinin senaristliğini üstlenen Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem, diziden ayrıldı. İkilinin yerine ise Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur diziyi kaleme alacak.

Sosyal medyada Sefirin Kızı’ndan ayrıldıklarını açıklayan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem, aynı zamanda Sefirin Kızı'nın yapımcısı olan NGM ile yeni bir projeye başlayacaklarını da duyurdu.

Sefirin Kızı, her Pazartesi Star TV'de.

1608644220772.jpeg

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Menekşe konusu uzamasaydı tepki kalmamıştı ama saçma sapan yere Menekşe karakteri uzamıştı zaten baştan faulle başladınız bari iyi devam edin neyse hayırlısı olsun

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün giderayak Gediz'i katil yapmışlar, annem dün izlerken bayağı sinirlenmişti. :F

Zaten berbat bir kalemleri ve düşünce yapıları var. Dizileri yarım bırakmaya da iyi alıştılar. :A

Eylem Canpolat hem DEK'i hem de bu diziyi yazacak demek, zor olacak ama kalemini sevdiğim isim.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İkinci sezon çok kötü diye tepki yiyordu dizi değiştirmeleri iyi olmuş.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 96855

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda sürpriz değişiklik!

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği O3 Medya ve NGM imzalı dizinin senaristliğini üstlenen Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem, diziden ayrıldı. İkilinin yerine ise Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur diziyi kaleme alacak.

Sosyal medyada Sefirin Kızı’ndan ayrıldıklarını açıklayan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem, aynı zamanda Sefirin Kızı'nın yapımcısı olan NGM ile yeni bir projeye başlayacaklarını da duyurdu.

Sefirin Kızı, her Pazartesi Star TV'de.

Ekli dosyayı görüntüle 96856
Rahmetliyi nasıl bilirdiniz
Cemaat : millete çok çektirdiler zamanında 😅😅

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeni dizileri de "başka bir bölgemizde yine maço, sevdiği kadını aşağılayan, höt zöt bir erkek karakter ve bu maço erkek tarafından neye uğrarsa uğrasın ondan asla vazgeçmeyen sözde güçlü kadının hikayesidir" kesin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Lütfen ekrana dönmek için acele etmeyin ve bol bol dinlenin sizin iğrenç senaryolarınıza (senaryo demeye de bin şahit ister gerçi) uzun süre ihtiyacımız olmayacak çünkü. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yeni dizileri de "başka bir bölgemizde yine maço, sevdiği kadını aşağılayan, höt zöt bir erkek karakter ve bu maço erkek tarafından neye uğrarsa uğrasın ondan asla vazgeçmeyen sözde güçlü kadının hikayesidir" kesin. :A
Dedikoducu Çocuk bugün "Star TV dizisinde senarist değişecek" deyince herkes Menajerimi Ara için umutlanmış şahsen benim de hiç aklımdan geçmezdi bu kadınların gideceği. :A Rezaletlerini burada bıraksalar iyi olurdu şimdi yeni diziyle daha da büyüyecek. :(

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olur mu destan bu büyük aşk destanı önünde kimse duramaz erkek sevdiği için yapıyor. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dedikoducu Çocuk bugün "Star TV dizisinde senarist değişecek" deyince herkes Menajerimi Ara için umutlanmış şahsen benim de hiç aklımdan geçmezdi bu kadınların gideceği. :A Rezaletlerini burada bıraksalar iyi olurdu şimdi yeni diziyle daha da büyüyecek. :(
Ben Ekin’in gitmeyeceğinden emindim Dedikoducu’nun tweetini görünce de Sol Yanım diye düşünmüştüm. :A

NGM de deli mi ne gidip yeni dizi için anlaşmışlar. :F

Zamanında bu ikilinin yazdığı dizileri izlediğim için üzgünüm... Hala bunların kalemlerine harika diyenler var. Hepsi de Engin Akyürek delisi kadınlar. :F Ölüyorlar yazdıkları o leş Sancar karakterine. :A

Şu tweete ve altında yazdığına bak. 🤮
------

Olur mu destan bu büyük aşk destanı önünde kimse duramaz erkek sevdiği için yapıyor. :A
Ve çok pişman, hem ayrıca Sancar kandırıldı tamam mı, böyle davranmasının sebebi vardı. :A Geçen seneden beri böyle savunuluyordu. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Ben Ekin’in gitmeyeceğinden emindim Dedikoducu’nun tweetini görünce de Sol Yanım diye düşünmüştüm. :A

Zamanında bu ikilinin yazdığı dizileri izlediğim için üzgünüm... Hala bunların kalemlerine harika diyenler var. Hepsi de Engin Akyürek delisi kadınlar. :F Ölüyorlar yazdıkları o leş Sancar karakterine. :A

------

Ve çok pişman, hem ayrıca Sancar kandırıldı tamam mı, böyle davranmasının sebebi vardı. :A Geçen seneden beri böyle savunuluyordu. :F

Sancar karakteri çok ama çok yanlış anlaşıldı bu dizide lütfen izlemediğin diziye yorum yapma

• Olmamış
Reactions: Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

------

Gediz karakteri ilk bölümden bildiğim kadarıyla iyi biriydi o da kötü çıkmış en son bir kadını vurmuş dizi baştan aşağı rezalet :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

------

Normalde barışçıl bir insanım ama şu dizi ve izleyicilerinin üstüne atom bombası falan atılsın lütfen. :(