Sefirin Kızı'nın Setinde Neler Yaşandı? Neslihan Atagül Nasıl Ayrıldı?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
124816.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nın kamera arkasında yaşananlar ortaya çıktı.

O3 Medya ve NGM imzalı dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül'ün, sağlık sorunları nedeniyle projeye veda etmek zorunda kalması ve yerine Tuba Büyüküstün'ün gelmesi son günlerin en çok konuşulan konularından biri. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle 45 kiloya düşen ve 10 günlük rapor alan Atagül raporun 5. gününde sete çıkacağını belirtti ve 36. bölüm de Nare karakteriyle yazıldı ancak...

Nare'nin yer almadığı sahneler çekildikten sonra sete 3 gün ara verildi. Fakat bu zaman zarfında Muğla'ya gelen Atagül'ün, 1 saat sonra kendisini iyi hissetmeyip sete çıkamayacağını belirtmesinin ardından 36. bölüm sil baştan kaleme alındı ve dizi ekibi de bölümü pazartesi gününe yetiştirmek için 4 gün aralıksız çalıştı.

Doktorunun ricasıyla İstanbul'a dönüp 15 günlük rapor alan oyuncu daha sonra çekimlere devam edemeyeceğini belirterek diziden affını istedi. Bu gelişmenin ardından dizinin başrolünde yer alması için teklif alan Tuba Büyüküstün de eski dostları Engin Akyürek ve Eylem Canpolat'ın ricasını kırmayarak teklifi kabul etti. Bodrum'a taşınmaya hazırlanan güzel oyuncunun diziye yeni bir karakterle dahil olacağı belirtiliyor.

Öte yandan senaryo değişiklikleri Uraz Kaygılaroğlu'nun (Gediz) ayrılığının da öne alınmasına neden oldu. 2 ay içinde ayrılması planlanan oyuncu, 1-2 bölüm içinde diziye veda edecek. Tüm bu değişikliklerin ardından Sefirin Kızı'nın kaderi ise büyük merak konusu.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tuba'nın tüm TV dizilerini izlemiştim. İlk kez izlemeyeceğim gibi :T:

Diziye yakışacaktır ama sonradan bir diziye dahil olmasını pek sevemedim. Yeni bir proje ile dönseydi. Umarım yeterli oran alıp yaza kadar rahat devam eder.
Asi dizisindeki gibi at sahneleri olursa güzel olur :bhr: @Turkuazz

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Tam da düşündüğüm söylediğim gibi olmuş konu umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur Neslihan
@Dosi Tuba çok güzel bir davranış göstermiş bence yürekten kutluyorum kendisini :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tam da düşündüğüm söylediğim gibi olmuş konu umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur Neslihan
@Dosi Tuba çok güzel bir davranış göstermiş bence yürekten kutluyorum kendisini :D
Tuba'nın davranışına bir şey demedim. Sadece kendisini yeni projede görmek isterdim dedim. Pazartesi zaten 2 dizim var ve var olan ve orta derecede giden bir dizide olmasını sevmedim.
Yine benzer oranlar alır belki ama ben sıfır hikaye olsun isterdim

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Tuba'nın davranışına bir şey demedim. Sadece kendisini yeni projede görmek isterdim dedim. Pazartesi zaten 2 dizim var ve var olan ve orta derecede giden bir dizide olmasını sevmedim.
Yine benzer oranlar alır belki ama ben sıfır hikaye olsun isterdim

Yeni hikaye olacakmış zaten senaryo değişiyor zeynep Tuba yeni bir karakterle diziye gelecek senaryoda değişecekmiş

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tuba'nın tüm TV dizilerini izlemiştim. İlk kez izlemeyeceğim gibi :T:

Diziye yakışacaktır ama sonradan bir diziye dahil olmasını pek sevemedim. Yeni bir proje ile dönseydi. Umarım yeterli oran alıp yaza kadar rahat devam eder.
Asi dizisindeki gibi at sahneleri olursa güzel olur :bhr: @Turkuazz
Tuba olsa dahi diziye bakmayacağım bende dediğin gibi sıfırdan bir projeyle Tuba dönmeliydi.Asi dizisi konusunda katılıyorum sana 🤗 Sefirin Kızı oyuncu kadrosu iyi olsada dizi açısından uygunluk yok :)

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Onu biliyorum. Ben sıfır hikaye derken yepyeni dizi olarak. Sonuçta Engin Akyürek ve ailesi ve onların hikayesi olmaya devam edecek.

hala anlamıyorsun onların hikayesi olmayacak kalan karakterlerle beraber yeni hikaye olacak diyorum zeynep yani yepyeni konular olacak zeynep anlatabildim inşAllah :D
------

@Özgür şoku attın mı üstünden? :A

Sence nasıl olur, bir kıpırdama olur mu dizide?

Gayette olur niye olmasın :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
hala anlamıyorsun onların hikayesi olmayacak kalan karakterlerle beraber yeni hikaye olacak diyorum zeynep yani yepyeni konular olacak zeynep anlatabildim inşAllah :D
------

Gayette olur niye olmasın :D
Yok daha anlatamadın.
Yani dizinin adı Sefirin Kızı olmayacak? Dizide Engin Akyürek'in ismi değişecek? Dizide Melek diye bir kızı olmayacak? Aynı oyuncular ama sıfırdan hikaye herkes için. Öyle mi?
------

Ek olarak ben o soruyu @Özgür 'e sormuştum. Onun fikrini duymak istiyorum. Acaba o kıpırdama olur diye düşünüyor mu, yoksa senin olumlu baktığını biliyorum Melek

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Yok daha anlatamadın.
Yani dizinin adı Sefirin Kızı olmayacak? Dizide Engin Akyürek'in ismi değişecek? Dizide Melek diye bir kızı olmayacak? Aynı oyuncular ama sıfırdan hikaye herkes için. Öyle mi?

zeynep bak büyük yazayım KALAN OYUNCULARLA YEPYENİ HİKAYE yani o karakterlerle yeni hikaye olacak diyorum onlarında olduğu yeni senaryo olacak onlar değişecek demiyorum zeynepcim :Dsıfır değil yeni hikaye olacak Yasak elma nasıl değişti zeynep onun gibi işte :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
zeynep bak büyük yazayım KALAN OYUNCULARLA YEPYENİ HİKAYE yani o karakterlerle yeni hikaye olacak diyorum onlarında olduğu yeni senaryo olacak onlar değişecek demiyorum zeynepcim :Dsıfır değil yeni hikaye olacak Yasak elma nasıl değişti zeynep onun gibi işte :D
Bende sana diyorum ki istediği kadar yeni hikaye yazılsın ama ben bu şekilde değil, tüm oyuncular için sıfır hikaye istiyorum. Bu benim fikrim tamam mı. Bende biliyorum Tuba, Nare karakteri değil, yeni bir isim olarak diziye girecek ve Sancar ile yolları kesilecek falan.
Sen beni anlamadan ben sanki Tuba Nare olarak gelecekmiş gibi yazdım sanıp bana laf anlamadığımı söyleyip durdun. Senin son yazından farklı birşey yazmadım.
Ben Tuba'nın yeni bir dizi, 1. Bölüm olcak bir dizi ile gelsin isterdim.
Yasak Elma gibi istemiyorum yani.

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Bende sana diyorum ki istediği kadar yeni hikaye yazılsın ama ben bu şekilde değil, tüm oyuncular için sıfır hikaye istiyorum. Bu benim fikrim tamam mı. Bende biliyorum Tuba, Nare karakteri değil, yeni bir isim olarak diziye girecek ve Sancar ile yolları kesilecek falan.
Sen beni anlamadan ben sanki Tuba Nare olarak gelecekmiş gibi yazdım sanıp bana laf anlamadığımı söyleyip durdun. Senin son yazından farklı birşey yazmadım.
Ben Tuba'nın yeni bir dizi, 1. Bölüm olcak bir dizi ile gelsin isterdim.
Yasak Elma gibi istemiyorum yani.

Ben öyle birşey anlamadım zeynep okuduğumu gayet net anladım sen tabii ki nare olarak gelecek demedin öyle birşey anlamadım ben sen dedin ki sıfır hikaye ile dönüş yapsaydı dedin bende diyorum burda da yeni hikaye olacak bir fark olmayacak diyorum benim dediğim bu :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben öyle birşey anlamadım zeynep okuduğumu gayet net anladım sen tabii ki nare olarak gelecek demedin öyle birşey anlamadım ben sen dedin ki sıfır hikaye ile dönüş yapsaydı dedin bende diyorum burda da yeni hikaye olacak bir fark olmayacak diyorum benim dediğim bu :D
🤦🏻‍♀️ Ben sıfır hikaye istiyorum. Ben istiyorum bu benim fikrim bu benim isteğim. İstediği kadar sıfır hikaye yazılsın dizide ama ben Sefirin Kızı'na değil başka diziye gelsin istiyorum. Bunun için gelip büyük harflerle yazıp kafama vura vura ANLAMAN için deyip duruyorsun.

Onu biliyorum. Ben sıfır hikaye derken yepyeni dizi olarak. Sonuçta Engin Akyürek ve ailesi ve onların hikayesi olmaya devam edecek.
------

Fikirlerimi yazarım sana özelden. :A Artık yoruldum uzun uzun cümleler kurmaktan. :A

Zaten bana sormuşsun ama her zamanki gibi çok bilen kişi atlayarak cevabını vermiş. :A
Özelden değil burdan yaz :A
Sefirin Kızı için harika hamle ama Tuba'yı Menajerimi Ara dizisinde nekadar özlediğimi farketmiştim ve yeni bir dizi ile dönsün çok isterdim :T:

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
🤦🏻‍♀️ Ben sıfır hikaye istiyorum. Ben istiyorum bu benim fikrim bu benim isteğim. İstediği kadar sıfır hikaye yazılsın dizide ama ben Sefirin Kızı'na değil başka diziye gelsin istiyorum. Bunun için gelip büyük harflerle yazıp kafama vura vura ANLAMAN için deyip duruyorsun.

------

Sefirin Kızı için harika hamle ama Tuba'yı Menajerimi Ara dizisinde nekadar özlediğimi farketmiştim ve yeni bir dizi ile dönsün çok isterdim :T:
Hiç uğraşamam ama yazayım senin için. Zaten alıntılayan olursa cevap vermem olur biter. :A

Dizi için güzel hamle çünkü senaryo tıkanmıştı (annem bıraktı mesela son bölümleri izlemedi) Tuba da senariste ve Engin için kabul etmiş belli ki. Uyumları ve oyunculukları ortada, ikisi iyi iş çıkarır ama izleyici Nare'yi kolay kolay unutmaz bence. 35 bölüm boyunca destansı aşk denilen hikayenin kahramanı bir anda gidiyor. Gediz falan da ayrılacak yani Nare'siz yeni hikaye yazılacak ama ben de başka bir dizide ''SIFIRDAN'' bir hikaye ile izlemek isterdim Tuba'yı. Üstelik OGM Pictures ile anlaştığı açıklanmıştı. Dijitalde döner diyordum belli ki o iş sonra çekilecek.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç uğraşamam ama yazayım senin için. Zaten alıntılayan olursa cevap vermem olur biter. :A

Dizi için güzel hamle çünkü senaryo tıkanmıştı (annem bıraktı mesela son bölümleri izlemedi) Tuba da senariste ve Engin için kabul etmiş belli ki. Uyumları ve oyunculukları ortada, ikisi iyi iş çıkarır ama izleyici Nare'yi kolay kolay unutmaz bence. 35 bölüm boyunca destansı aşk denilen hikayenin kahramanı bir anda gidiyor. Gediz falan da ayrılacak yani Nare'siz yeni hikaye yazılacak ama ben de başka bir dizide ''SIFIRDAN'' bir hikaye ile izlemek isterdim Tuba'yı. Üstelik OGM Pictures ile anlaştığı açıklanmıştı. Dijitalde döner diyordum belli ki o iş sonra çekilecek.
Bence yaza kadar anlaşma yaptılar. Olurda dizi 4-5 bandında devam ederse bu ikili için yeni sezon düşünülür.
Tuba'lı bölümlerde ilk 3 bölümde netleşir.
Tuba için en az yaza kadar devam etsin isterim.
Bu diziye girmek risk aslında. Dizi reyting kaybederse Tuba'ya bağlarlar

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

------

Hanımefendi her şeyi çok iyi anlar ama siz asla anlamazsınız hala öğrenemedin mi. :A Sen kimsin de reisi hazretlerine karşı çıkıyorsun. :A