'Sefirin Kızı'nın İlk Tanıtımı Ne Zaman Yayınlanacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Sefirin Kızı'nın ilk tanıtımının ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Yapımcılığını NG Medya ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstleneceği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı yapımın kadrosunda Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü'nün yer aldığı dizinin ilk tanıtımı yarın akşam Sevgili Geçmiş'in reklam arasında yayınlacak.

EIyralIX0AEC76j.jpg:large

"Sefirin Kızı", çok yakında Star TV'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yazı fontu çok basit olmuş. Şu yazarlardan dolayı dizinin yine şiddet, trajedi ve acı ağırlıklı bir dizi olacağından şüphem yok. Muhtemelen bu sefer babası veya üvey babasından şiddet görür kadın ve kahraman erkek onu kollarına alıp korumaya çalışır. İzlenir büyük ihtimalle bunu bildikleri için yazıyor, çekiyorlar ama umarım yanıltır beni de ilgi görmez. ? Her ne kadar çok sevsem de Engin Akyürek Fatmagül'den sonra hiç reytingli dizilerde rol almadı, şanssızlığı devam eder umarım bu diziyle de. Neslihan Atagül'ün rol aldığı dizilerde 5-6 civarlarında izlendi yani o da çok reytingli işlerde yer almadı. Star'ın bu sezon ki dizilerde de yüzü gülmediğini hesaba katarsak temennim aynı kaderi yaşaması. ?
Konu öyle değil yalnız. Engin ve Neslihan eski sevgili.

Duyduğuma göre kaçmayı planlarken kız vazgeçiyor ve sonra yeniden karşılaşmalarını vs. anlatıyor ana hikaye. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Konu öyle değil yalnız. Engin ve Neslihan eski sevgili.

Duyduğuma göre kaçmayı planlarken kız vazgeçiyor ve sonra yeniden karşılaşmalarını vs. anlatıyor ana hikaye. :D

Bende şey diye okudum tam kaçacakları sırada kızın başına kötü birşey geliyor kaçamıyorlar diye okumuştum :D tanıtım çıksın artık çatlıcam meraktan :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bugün yayınlacağı açıklandıktan sonra dün Twitter'da baya konuşulmuş... Sosyal medyada baya ses getirecek, umarım TV'de de çift haneli reytingleri görür... :)