Sefirin Kızı - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sefirinkizi-Ix8j_cover.jpg

İlk sezonu ile izleyicilerin beğenisini kazanan 'Sefirin Kızı' dizisinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını NG Medya ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı dizinin yeni sezon tanıtımı izleyici ile paylaşıldı.

'Sefirin Kızı' yeni sezonuyla çok yakında yeniden Star TV'de!

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş tanıtım, çok beğendim. Ege'nin görüntüleri de çok hoş duruyor. Sancar Efe & Gediz karşılaşması sezon boyu izleyiciyi ekrana çeker. Nare de çok güzel görünüyor. :bhr:

• Harika
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım fena değil ama böyle bölüm tanıtımı yerine sezon tanıtımı beklerdim. Bu sezona iyi başlayıp sezon sonuna doğru düşeceğine inanıyorum.

Bu arada diziye ne zaman denk gelsem hep aynı şeyler ya Menekşe yine Nare’ye sataşıyor, Gediz ve Sancar yine birbirlerine giriyor falan. :A

Bir diğer sıkan şey de Sancar sürekli birilerinin yakasına yapışıp bağırıyor. Engin Akyürek’e yazık fragmanda bile bağırdığı 2 sahne var. :A

Tek güzel yanı Gediz’in aşık olduğunu söylemesi. Böyle bir karakter bu dizide harcanıyor.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
kara sevda hercai dizilerin karışımı gibi bişey olmuş bu dizi..benimfavorıdizim kuzey yıldızı ilk aşk

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Tanıtım fena değil ama böyle bölüm tanıtımı yerine sezon tanıtımı beklerdim. Bu sezona iyi başlayıp sezon sonuna doğru düşeceğine inanıyorum.

Bu arada diziye ne zaman denk gelsem hep aynı şeyler ya Menekşe yine Nare’ye sataşıyor, Gediz ve Sancar yine birbirlerine giriyor falan. :A

Bir diğer sıkan şey de Sancar sürekli birilerinin yakasına yapışıp bağırıyor. Engin Akyürek’e yazık fragmanda bile bağırdığı 2 sahne var. :A

Tek güzel yanı Gediz’in aşık olduğunu söylemesi. Böyle bir karakter bu dizide harcanıyor.

Ah ah dimi dimi canımm sesine yazık oluyor yaa Menekşeyi öldürmeme az kaldı az :A