"Sefirin Kızı" Yeni Bölümleriyle Ekranlara Ne Zaman Dönüyor? | Star TV

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Hangi dizilerin yeni bölümü yayınlanıyor şu an? Kuruluş yayınlanıyor sadece ve gayet de yüksek alıyor. :)

Survivor’u başarısız olarak görenlere söyle onu. :)

Ben sadece büyük bir heyecanla “Sezon sonuna kadar Fatih Portakal’ı ezmeye devam inşallah. :Z” demeni tuhaf buldum. Baya rakip olarak görüyorsun demek. :F
EDHO yayınlandı, Hekimoğlu yayınlandı, Kuruluş Osman, Arka Sokaklar, Güldür Güldür Show, ÇGH2 vs.

Zaten onlara söyledim.

Tabii ki rakip olarak görüyorum. Hiçbir başarıyı küçümsemem. Sezon boyunca 9-10 alan ve zirveye oynayan bir yapım sonuç olarak. Zamanında Survivor'ı geçtiğinde dalga geçenlere gönderme yapmam kadar doğal birşey yok.

• Beğendim
Reactions: Özgür

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060

Zalim'le yesinler birbirlerini. :A
Boşlukçu Survivor'ın devrinin bitmesi lazım sevmesem de umarım daha çok izlenir. :Z
Sonunda benim dizim başlıyor...:oley::Z:X bekliyorum Nare ile Sancarı. Survivor a haddini bildirecek. Zaten zalim istanbul ölmüş. 11 reytingi görür...
Fatih Portakal'ı ezmeye devam sezon sonuna kadar inşallah. :Z
Karşılaştırdığın yapımların türü bile farklı. :A Yaptığın karşılaştırma çok saçma kusura bakma. :F Biri 1 buçuk saat süren bir haber programı ve haber programları arasında en yüksek reytingi alıyor. Diğeri her kesime hitap eden bir yarışma. :F

• Beğendim
Reactions: Özgür