"Sefirin Kızı" Yeni Bölümleriyle Ekranlara Ne Zaman Dönüyor? | Star TV

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,539
Puanı
1,060
Sefirin_Kızı.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi "Sefirin Kızı" ekranlara ne zaman dönüyor?

Başrollerinde; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı, Coronavirüs nedeniyle setine ara verilen dizinin çekimleri yarın başlıyor.

4 bölüm çekip, 19. bölümüyle sezon finali yapacak olan dizinin ilk bölümü 15 Haziran Pazartesi günü 20.00'de Star TV'de ekranlara gelecek.

• Harika
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Boşlukçu Survivor'ın devrinin bitmesi lazım sevmesem de umarım daha çok izlenir. :Z

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Sonunda benim dizim başlıyor...:oley::Z:X bekliyorum Nare ile Sancarı. Survivor a haddini bildirecek. Zaten zalim istanbul ölmüş. 11 reytingi görür...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fatih Portakal'ı ezmeye devam sezon sonuna kadar inşallah. :Z
Karşılaştırdığın yapımların türü bile farklı. :A Yaptığın karşılaştırma çok saçma kusura bakma. :F Biri 1 buçuk saat süren bir haber programı ve haber programları arasında en yüksek reytingi alıyor. Diğeri her kesime hitap eden bir yarışma. :F

• Olmamış
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Karşılaştırdığın yapımların türü bile farklı. :A Yaptığın karşılaştırma çok saçma kusura bakma. :F Biri 1 buçuk saat süren bir haber programı ve haber programları arasında en yüksek reytingi alıyor. Diğeri her kesime hitap eden bir yarışma. :F
Kusura bakma ama durup dururken yapmadım bu karşılaştırmayı. 2-3 ay önce bir iki üye sürekli Fatih Portakal Survivor'a geçit vermemiş, ezmiş tarzı yorumlarda bulunan üyelere gönderme yaptım. Bukadar komik olan ne anlamıyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kusura bakma ama durup dururken yapmadım bu karşılaştırmayı. 2-3 ay önce bir iki üye sürekli Fatih Portakal Survivor'a geçit vermemiş, ezmiş tarzı yorumlarda bulunan üyelere gönderme yaptım. Bukadar komik olan ne anlamıyorum.
Fatih Portakal’ın dizilere ve Survivor’a geçit vermemesi olağan bir durum çünkü. Hangi haber bülteni dizilere kafa tutup onları geçiyor? 13-14 reyting alan başka haber programı var mı ki. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Fatih Portakal’ın dizilere ve Survivor’a geçit vermemesi olağan bir durum çünkü. Hangi haber bülteni dizilere kafa tutup onları geçiyor? 13-14 reyting alan başka haber programı var mı ki. :D
Bazı arkadaşların sürekli Survivor'ı kötülemesi hoşuma gitmiyor aynı şekilde onların izledikleri sevdikleri yapımlara da bu şekilde göndermeler yapmam neden bu kadar seni rahatsız etti anlamadım.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bazı arkadaşların sürekli Survivor'ı kötülemesi hoşuma gitmiyor aynı şekilde onların izledikleri sevdikleri yapımlara da bu şekilde göndermeler yapmam neden bu kadar seni rahatsız etti anlamadım.
Rahatsız etmedi komik geldi ikisini karşılaştırman. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Rahatsız etmedi komik geldi ikisini karşılaştırman. :)
Zamanında nasıl ki onlar Fatih Portakal ile Survivor'ı kıyaslıyorlardı şimdi de aynı şekilde ben kıyaslıyorum ne var bukadar komik olan? Onlar kıyaslandığında da keşke alıntı yapıp saçma ve komik deseydin.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zamanında nasıl ki onlar Fatih Portakal ile Survivor'ı kıyaslıyorlardı şimdi de aynı şekilde ben kıyaslıyorum ne var bukadar komik olan? Onlar kıyaslandığında da keşke alıntı yapıp saçma ve komik deseydin.
Onu görmedim ama dediğim gibi o bir haber programı ve bir haber programının büyük prodüksiyonlu Survivor ve dizileri geçmesi olağanüstü başarıdır bence. Ama Survivor Fatih’i ezip geçer demek bana komik geliyor zaten normali o. :)

• Harika
Reactions: cokiyitvci

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,539
Puanı
1,060
Zirveyi alır, Survivor'da Zalim İstanbul'la yarışır :Z

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Onu görmedim ama dediğim gibi o bir haber programı ve bir haber programının büyük prodüksiyonlu Survivor ve dizileri geçmesi olağanüstü başarıdır bence. Ama Survivor Fatih’i ezip geçer demek bana komik geliyor zaten normali o. :)
Her büyük prodüksiyonlu iş fazla izlenir veya düşük prodüksiyonlu iş az izlenir diye birşey yok. Sıfır bütçeyle 6-7 reyting te alırsın dev bütçeyle 1-2 de alırsın. Birçok dizinin de yeni bölümlerinin yayınlandığı bu boş ekranda eski başarılarından uzak oldukları halde Survivor'ın aldığı reytingi başarısızlık olarak görmek rahatsız edici.

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her büyük prodüksiyonlu iş fazla izlenir veya düşük prodüksiyonlu iş az izlenir diye birşey yok. Sıfır bütçeyle 6-7 reyting te alırsın dev bütçeyle 1-2 de alırsın. Birçok dizinin de yeni bölümlerinin yayınlandığı bu boş ekranda eski başarılarından uzak oldukları halde Survivor'ın aldığı reytingi başarısızlık olarak görmek rahatsız edici.
Hangi dizilerin yeni bölümü yayınlanıyor şu an? Kuruluş yayınlanıyor sadece ve gayet de yüksek alıyor. :)

Survivor’u başarısız olarak görenlere söyle onu. :)

Ben sadece büyük bir heyecanla “Sezon sonuna kadar Fatih Portakal’ı ezmeye devam inşallah. :Z” demeni tuhaf buldum. Baya rakip olarak görüyorsun demek. :F

• Harika