Sefirin Kızı - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
1,805
952
124
İstanbul
Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ü buluşturan Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Sefirin Kızı'nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını NG Medya ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstleneceği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı yapımın kadrosunda Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimler yer alıyor.

'Sefirin Kızı' yakında Star TV'de! İşte tanıtım fragmanı:

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,553
13,364
859
Fragman beni pek tatmin etmedi. Oyunculuklar iyi Neslihan döktürmüş. Engin’le de çok yakışmışlar. Müzik de fena değil ama bilemiyorum.

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
1,805
952
124
İstanbul
Uraz Kaygılaroğluı'nun sesiyle dinledik hikayeyi, baya sağlam bir dram olacak. :)

Eğer kanal Pazartesi'ye koyarsa Yasak Elma ve Zalim İstanbul'dan daha iyi oranlar alır.

Perşembe'ye de koyabilir, iki dizi var sonuçta...

• Beğendim
Reactions: vadikızı

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
564
452
64
23
Tahmin ettiğim gibi babasının şiddetine uğrayan bir kızın hikayesi bu ve erkek kahraman gibi gösterilmiş. Sadece aşık oldugu adamla evlenmesin diye mi artık görüsmesin diye mi bir yere bile kapatmışlar. Hele Engin Akyürek'in oynadığı Sancar "Ben sadece zeybek oynadığımda diz çökerim." dedi. 🤮 Kusacağım valla yeter. Umarım tutmaz. 🙏

Son düzenleme:

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,553
13,364
859
Tahmin ettiğim gibi babasının şiddetine uğrayan bir kızın hikayesi bu ve erkek kahraman gibi gösterilmiş. Sadece aşık oldugu adamla evlenmesin diye mi art8k görüsnesin deye mi bir yere bile kapatmışlar. Hele Engin Akyürek'in oynadığı Sancar "Ben sadece zeybek oynadığımda diz çökerim." dedi. 🤮 Kusacağım valla yeter. Umarım tutmaz. 🙏
Bu fragmandan sadece bu kısmı nasıl anladın. :D Senaristleri daha önce SAK’ı yazdı diye ana konu yine şiddet sanıyorsun ama öyle değil işte. Bu ne ön yargı.

Kız fragmanda katil oldum diyor dikkat ettiysen :F

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
564
452
64
23
Bu fragmandan sadece bu kısmı nasıl anladın. :D Senaristleri daha önce SAK’ı yazdı diye ana konu yine şiddet sanıyorsun ama öyle değil işte. Bu ne ön yargı.

Kız fragmanda katil oldum diyor dikkat ettiysen :F
Kızı kapatmışlar, babası bağırıyor. Zaten artık fragmanda şiddet sahnesi gösterseler biliyorlar tepki geleceğini. Aşk Ağlatır'da da baya yerden yere vurulmuştu Star TV ile yapımcı başına geleceği bildiği icin hiç o işe karışmamışlar tanıtımda. 😁

Belki babasının katili olmuştur ya da zorla evlendirileceği kişinin onu bilemem ama hikaye zaten anlaşılması zor bir sey degil Özgür. 😂 Ha izlerler mi, maalesef izlenir Hercai, Sen Anlat Karadeniz izleniyorsa bu da izlenir. 😑

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,553
13,364
859
Kızı kapatmışlar, babası bağırıyor. Zaten artık fragmanda şiddet sahnesi gösterseler biliyorlar tepki geleceğini. Aşk Ağlatır'da da baya yerden yere vurulmuştu Star TV ile yapımcı başına geleceği bildiği icin hiç o işe karışmamışlar tanıtımda. 😁

Belki babasının katili olmuştur ya da zorla evlendirileceği kişinin onu bilemem ama hikaye zaten anlaşılması zor bir sey degil Özgür. 😂 Ha izlerler mi, maalesef izlenir Hercai, Sen Anlat Karadeniz izleniyorsa bu da izlenir. 😑
Şunu demek istiyorum bu dizi şiddet dizisi değil. Bildiğimiz aşk dizisi. İlla bir şeye benzeteceksen Neslihan’ın bir önceki TV dizisi Kara Sevda’ya benzetirsin. Büyük aşk biter ve yıllar sonra adam/kadın geri döner.

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
564
452
64
23
Şunu demek istiyorum bu dizi şiddet dizisi değil. Bildiğimiz aşk dizisi. İlla bir şeye benzeteceksen Neslihan’ın bir önceki TV dizisi Kara Sevda’ya benzetirsin. Büyük aşk biter ve yıllar sonra adam/kadın geri döner.
Şiddet dizisi diye bir kategori yok zaten, aşk dizisi olduğunu inkar etmedim. Zaten ambiyansını benzettigim Hercai ve Sen Anlat Karadeniz'de aşk-drama dizisi. Neyse herkes farklı bir şekilde yorumlayabilir, anlayabilir fragmandan bir şeyler. Benim kisisel yorumum bu, katılmamak da özgürsün. 😄

Nikos litas

Yeni Üye
31 Temmuz 2019
2
0
2
Tahmin ettiğim gibi babasının şiddetine uğrayan bir kızın hikayesi bu ve erkek kahraman gibi gösterilmiş. Sadece aşık oldugu adamla evlenmesin diye mi artık görüsmesin diye mi bir yere bile kapatmışlar. Hele Engin Akyürek'in oynadığı Sancar "Ben sadece zeybek oynadığımda diz çökerim." dedi. 🤮 Kusacağım valla yeter. Umarım tutmaz. 🙏
Yuru git

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
49,855
32,022
1,060
35
Kayseri

Kapatma yok sen yanlış anlamışsın o kimin eviyse orda karşısında babasının fotosumu var neyse ona isyan ediyor kapatma yok :D