Sedef Avcı 'Hükümsüz' Dizisine Konuk Oluyor! | Özel Haber

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1610969420464.png

Exxen'in sevilen dizilerinden Hükümsüz'e sürpriz konuk!

Yapımcılığını Dijital Sanatlar'ın üstlendiği, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturduğu diziye son olarak 'Payitaht Abdülhamid' dizisinde rol alan güzel oyuncu Sedef Avcı konuk olacak.

Hükümsüz, yeni bölümleriyle her Çarşamba Exxen'de!

Özel Haber

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevinçten çıldırıyorum. :Z Kaç gündür çekimler için İzmir'deydi. :A Hande Doğandemir ile de takipleşip yorumlaşınca anladım. :A Sonrasında da çok sağlam kaynaktan bilgiyi doğruladım. :A

Sevdiğim bir diziye gelmesi, yakın arkadaşı Burçin'le aynı projede olması harika. :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sevinçten çıldırıyorum. :Z Kaç gündür çekimler için İzmir'deydi. :A Hande Doğandemir ile de takipleşip yorumlaşınca anladım. :A Sonrasında da çok sağlam kaynaktan bilgiyi doğruladım. :A

Sevdiğim bir diziye gelmesi, yakın arkadaşı Burçin'le aynı projede olması harika. :Z :Z:Z
Konuyu senin açmış olmanda ayrı harika :bhr:
Aramızda en çok sana yakışır ona olan hayranlığından dolayı.
Hemen ilk yorumu yapayım da düşüncelerin konuya yapışmadan belirsin dedim :A

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Konuyu senin açmış olmanda ayrı harika :bhr:
Aramızda en çok sana yakışır ona olan hayranlığından dolayı.
Hemen ilk yorumu yapayım da düşüncelerin konuya yapışmadan belirsin dedim :A
Mesajımı düzenledim gerçi ama alıntılamışsın, şimdi bir daha bak. :A

Ya teşekkür ederim canım. :bhr: Evet zaten @Aserat a da dedim hemen gel konuya yorum yap da ben de coşkumu paylaşayım diye. :Z :A
------

Hadi gözün aydın Özgür'üm. :love1: @Özgür
Sağol canım, darısı başına. :A Perran Hanım'ın dönüş haberini açarsın inşallah. :Z

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ya teşekkür ederim canım. :bhr: Evet zaten @Aserat a da dedim hemen gel konuya yorum yap da ben de coşkumu paylaşayım diye. :Z :A
------

Sağol canım, darısı başına. :A Perran Hanım'ın dönüş haberini açarsın inşallah. :Z
Yooo düzgün alıntıladım :A iyi bak :A

Ben dururken @Aserat ? Bildirimlere geç dönen sabıkalı olan Aserat? :eek:
Bak ben sen demeden bile işi haletmişim :A

• İlginç
Reactions: Aserat and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yooo düzgün alıntıladım :A iyi bak :A

Ben dururken @Aserat ? Bildirimlere geç dönen sabıkalı olan Aserat? :eek:
Bak ben sen demeden bile işi haletmişim :A
Korkulur senden. :A

Aserat diziyi izliyor diye ona söyledim ama sağ olsun sinir etti beni 'dizi dip yapar' dedi.ss Pişman oldum söylediğime. :A

Ya sen muhteşemsin. :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: Dosi and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Senin adına çok sevindim en azından Payitaht'tan sonra güzel bir seçim yapmış. :Z @Özgür

Geçen bölüm de Sevtap Özaltun konuktu her hafta böyle tanıdık isimleri görmek iyi olacak bekliyoruz. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Korkulur senden. :A

Aserat diziyi izliyor diye ona söyledim ama sağ olsun sinir etti beni 'dizi dip yapar' dedi.ss Pişman oldum söylediğime. :A

Ya sen muhteşemsin. :A
Bak sen, bi de üstüne sinir etmiş :A ben aktif olduğum sürece boşver ondan bekleme böyle hamleler :A

Biliyorum :bhr: çok ince düşünen biriyim... huyum kurumasın :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Özgür and Aserat

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senin adına çok sevindim en azından Payitaht'tan sonra güzel bir seçim yapmış. :Z @Özgür

Geçen bölüm de Sevtap Özaltun konuktu her hafta böyle tanıdık isimleri görmek iyi olacak bekliyoruz. :A
Sağ ol canım. :Z Keşke konuk değil de daimi olsaydı ama olsun güzel bir iş sonuçta. :bhr: Kaç gündür sette sahneleri Sevtap Özaltun gibi kısa olmayacak demek bu da. :Z İnşallah Burçin'le de sahneleri vardır. :Z

Özgü Namal ayrıldı haberlerinde Sedef Avcı ve Hande Doğandemir'e teklifler gitti diye haberler çıkmıştı. :A Aklıma o geldi şimdi. :A Haber için yalan demiştim ama 3 isim de dizide şu an. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Aserat

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

------

Umudu keseli çok oldu. Keşke Menajerimi Ara'ya gelse konuk olarak. :bhr: @hayret bi şey

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bak sen, bi de üstüne sinir etmiş :A ben aktif olduğum sürece boşver ondan bekleme böyle hamleler :A

Biliyorum :bhr: çok ince düşünen biriyim... huyum kurumasın :A
Hata ettim ona söylemekle cidden. :A Sevincimi bile yaşayamadım onun yüzünden. :A Neyse ki konuyu açtım da sizle yaşıyorum. :Z

Ahahaha cidden ince düşünen birisin. :bhr:
------

Umudu keseli çok oldu. Keşke Menajerimi Ara'ya gelse konuk olarak. :bhr: @hayret bi şey
Ya ne güzel olurdu, kaliteli bir sanatçıyla taçlanırdı dizi. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sağ ol canım. :Z Keşke konuk değil de daimi olsaydı ama olsun güzel bir iş sonuçta. :bhr: Kaç gündür sette sahneleri Sevtap Özaltun gibi kısa olmayacak demek bu da. :Z İnşallah Burçin'le de sahneleri vardır. :Z

Özgü Namal ayrıldı haberlerinde Sedef Avcı ve Hande Doğandemir'e teklifler gitti diye haberler çıkmıştı. :A Aklıma o geldi şimdi. :A Haber için yalan demiştim ama 3 isim de dizide şu an. :A

Hande için Özgü Namal'ın yerine denilmiş ama orada karışıklık olmuş bence. :A Hande'ye Esma'yı oynasın diye teklif gittiğini sanmıyorum Filiz için gelen teklifi ona yormuşlardır. :A

Hata ettim ona söylemekle cidden. :A Sevincimi bile yaşayamadım onun yüzünden. :A Neyse ki konuyu açtım da sizle yaşıyorum. :Z

Ahahaha cidden ince düşünen birisin. :bhr:
------

Ya ne güzel olurdu, kaliteli bir sanatçıyla taçlanırdı dizi. :bhr:
Sevincini paylaşıyorum ya işte nankör. :eek: Şaka da mı yapmasaydım. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hande için Özgü Namal'ın yerine denilmiş ama orada karışıklık olmuş bence. :A Hande'ye Esma'yı oynasın diye teklif gittiğini sanmıyorum Filiz için gelen teklifi ona yormuşlardır. :A

Sevincini paylaşıyorum ya işte nankör. :eek: Şaka da mı yapmasaydım. :A
İsimleri doğru duymuşlar ama yanlış haber yapmışlar demek ki. :A Hande zaten Filiz rolüne çok yakıştı. İyi ki o olmuş. :A

Keşke hiç sinirlendirmeden sevincimi paylaşsaydın. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Özgür hadi gözün aydın çok sevindim adına ayrıca izlediğim dizide görmek çok güzel olacak :D

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
El alışkanlığı, bazen güzel mesaja bile güldürdün atabiliyorum. :D Sorgulama o kadarını da ya ne atsam suç oluyor. :eek:

Sorgulamıyorum herkese harika atıp bana güldürdün atınca garibime gitti çünkü komik bir yorum yapmadım :Dayrıca senin birşeyin suç olmuyor

• Güldürdün