Seda Türkmen ve Bora Akkaş Evlendi

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
3256940.jpg

Herkesin onu Geniş Aile'deki Zekai rolü ile tanıdığı Borak Akkaş ile meslektaşı olan Seda Türkmen Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşen törenle evlendi.

Çiftin düğününde ise; Mert Fırat, Hande Doğandemir, Hasibe Eren, Ayten Uncuoğlu, Hakan Bilgin, Alper Kul gibi ünlü oyuncular yer aldı. Nikahı ise Engin Alkan kıydı. Çiftin şahitliklerini ise yakın arkadaşları yaptı.

Genç çifte mutluluklar diliyoruz ve Allah mesut etsin diyoruz.​

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Atlı mı kovalıyor bu ne acele. Evleneceksen eğer 33 yaşından öncce evlenmeyeceksin kesinlikle.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Atlı mı kovalıyor bu ne acele. Evleneceksen eğer 33 yaşından öncce evlenmeyeceksin kesinlikle.
Sonra da çocuğun sana baba değil dede desin öyle iş olmaz. 35 te ilk çocuk olsa çocuğun 20 yaşına geldiğinde sen 55 lik dede olacaksın diğer çocukları hiç söylemiyorum bile o yüzden evlenme yaşı maksimum 26 27 yi geçmemesi lazım

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sonra da çocuğun sana baba değil dede desin öyle iş olmaz. 35 te ilk çocuk olsa çocuğun 20 yaşına geldiğinde sen 55 lik dede olacaksın diğer çocukları hiç söylemiyorum bile o yüzden evlenme yaşı maksimum 26 27 yi geçmemesi lazım
Bu eğitim seviyesi ve bu iş imkanları ile çok zor o dediğin. Her şey altın değerinde. Evi geçimi bilmemneyi. Ailesi para basanlar evlensin tabi orası ayrı.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu eğitim seviyesi ve bu iş imkanları ile çok zor o dediğin. Her şey altın değerinde. Evi geçimi bilmemneyi. Ailesi para basanlar evlensin tabi orası ayrı.
Yav orası öyle de o iş fazla para harcamadan da yapılabilir iş olmadan olmaz tabi işi olan biri her türlü evlenip borcunu ödeyebilir kimse anasının karnında zengin dogmuyor

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yav orası öyle de o iş fazla para harcamadan da yapılabilir iş olmadan olmaz tabi işi olan biri her turlu
Düşün kiralar uçtu gitti. 1200 bizim burada. Mutfak ihtiyaçları elektrik su doğalgaz ki bize kışın 300 den fazla geliyor. Çocuğun olursa onun ihtiyaçları apartman giderleri. Kılık kıyafet. Oo çok zor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Düşün kiralar uçtu gitti. 1200 bizim burada. Mutfak ihtiyaçları elektrik su doğalgaz ki bize kışın 300 den fazla geliyor. Çocuğun olursa onun ihtiyaçları apartman giderleri. Kılık kıyafet. Oo çok zor.
Asgari ücretle geçinen çoluk çocuğunu okutan insanlar var. Iş olmadan olmaz işi olan biri ufak bir birikimle evlenebilir yav 10 altın alıp ailece onun çilesini çekmektense 1 tane alıp çile çekme bu işler saçma geliyor bana

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Asgari ücretle geçinen çoluk çocuğunu okutan insanlar var. Iş olmadan olmaz işi olan biri ufak bir birikimle evlenebilir yav 10 altın alıp ailece onun çilesini çekmektense 1 tane alıp çile çekme bu işler saçma geliyor bana
Asgari ücretle geçinen aile var mı bu ülkede. :A Baba çalışsa anne ev hanımı olsa ve 2 çocukları olsa. Bunlar nasıl geçinecek ve ayrıca 1404 TL asgari ücretten arta kalanla da altın mı alacaklar. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Asgari ücretle ev bakacağıma evlenmem daha iyi. Çocuğumun bir tane isteğini yapamadıktan sonra hay ben öyle evliliğe.