'Seda Sayan ile Yemekteyiz' Ne Zaman Başlıyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV8'in sevilen yarışması Yemekteyiz'in yeni sezon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği, bu sezon Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelecek olan; gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan yapımın merakla beklenen 3. sezonu 19 Ağustos Pazartesi günü başlıyor .

Seda Sayan ile Yemekteyiz, yeni sezonuyla 19 Ağustos'tan itibaren hafta içi her gün 15.45'te TV8'de!

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gündüz kuşağı yarışına erkenden başlayıp izleyici çekmeye çalışmışlar. Hayırlı olsun.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
''Bacım'' geri dönüyor demek, fragman dolu dolu. :A

Gelinim Mutfakta da 19 Ağustos'ta açacak sanırım, Zuhal Topal da o zaman başlayabilir. Gündüz kuşağı erken açılıyor bu sezon. :D

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
TV8'in sevilen yarışması Yemekteyiz'in yeni sezon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği, bu sezon Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelecek olan; gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan yapımın merakla beklenen 3. sezonu 19 Ağustos Pazartesi günü başlıyor .

Seda Sayan ile Yemekteyiz, yeni sezonuyla 19 Ağustos'tan itibaren hafta içi her gün 15.45'te TV8'de!

Kendini gömsün artık o gerdirirken gidecek hık diye. :A
''Bacım'' geri dönüyor demek, fragman dolu dolu. :A

Gelinim Mutfakta da 19 Ağustos'ta açacak sanırım, Zuhal Topal da o zaman başlayabilir. Gündüz kuşağı erken açılıyor bu sezon. :D
Parlak takımının sezon fınalındeki yapmış olduğu şovundan dolayı Seda Sayan yemekteyize hazırlanıyor @Yiğitt diyordum :F @Forumdash Abicimde gerçek sandı heyecanlandı Yiğiti görecez demek o zamana dönmeye çalısıırm diye :F Yiğit sana anlatır dedim sonra şaka oldunu demeyide unuttum şuan bunun hayalini kuruyordur her neredeyse :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Parlak takımının sezon fınalındeki yapmış olduğu şovundan dolayı Seda Sayan yemekteyize hazırlanıyor @Yiğitt diyordum :F @Forumdash Abicimde gerçek sandı heyecanlandı Yiğiti görecez demek o zamana dönmeye çalısıırm diye :F Yiğit sana anlatır dedim sonra şaka oldunu demeyide unuttum şuan bunun hayalini kuruyordur her neredeyse :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx
Kıskananlar çatır çatır çatlasınlar :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Zuhal ve seda nin izleyici kitlesi var ikisinin de programi izlenir arada onur buyuktopcunun programi harcanir