'Seda Sayan ile Yemekteyiz' Devam Edecek Mi?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
382

TV8'in yarışma programı 'Seda Sayan ile Yemekteyiz' devam edecek mi?

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği, sunuculuğunu Seda Sayan'ın yaptığı, haftanın sonunda 10 bin TL kazanmak için yarıştıkları yarışma programı 'coronavirüs' nedeniyle ekranlara ara vermiş ve stok bölümler bittikten sonra yayınlanmayan yarışma programının devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

Hem 'O Ses Türkiye' yarışmasında jürilik yapan, hem de 'Yemekteyiz' programını sunan Seda Sayan'ın 'O Ses Türkiye' yarışmasından ayrıldığı öğrenilmişti. Ancak daha sonra Sayan'ın 'Yemekteyiz' programından da ayrıldığı ortaya çıktı.

Programın geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi sunucu değişikliğine giderek devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yakışıyordu 'Yemekteyiz' programına, keşke kalsaydı. Yeni gelen isim kim olacak acaba?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu gidişle gelecek sezon yeniden başlamayabilir zaten Lezzet Düşkünleri başladı yerine.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Lezzet Düşkünleri devam edecektir yeni sezonda.
Star keşke Yemekteyiz'i transfer etse, bir dikiş tutturamadı zaten gündüz kuşağında. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu kadar başarılı bir kanalın (geçtiğimiz sezonu saymazsak), iyi bir gündüz kuşağı olmaması çok ilginç.

Hayalimdeki Gelinlik olmadı, Kocam Yaparsa tutmadı, Anneler ve Gelinler izlenmedi... İddialı bir program yapmalı, ya da bu programı transfer etmeli. Dizi tekrarı veya Gerçeğin Peşinde ile olmaz bu iş. :(

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hayalimdeki Gelinlik olmadı, Kocam Yaparsa tutmadı, Anneler ve Gelinler izlenmedi... İddialı bir program yapmalı, ya da bu programı transfer etmeli. Dizi tekrarı veya Gerçeğin Peşinde ile olmaz bu iş. :(
Ben o saydığın programları görünce bile tutmayacağını anlayabiliyorken, kanalın başındakiler nasıl anlayamıyor ben ona şaşırıyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben o saydığın programları görünce bile tutmayacağını anlayabiliyorken, kanalın başındakiler nasıl anlayamıyor ben ona şaşırıyorum.

Bizim düşündüklerimizi kanal yetkilileri illa ki düşünüyordur. Ama boşluğu doldurmak için yapıyorlar, ya tutarsa hesabı. :A Anneler ve Gelinler tutar diye düşünmüştüm ben, ama tutmadı. :(