Seda Bakan 'Mucize Doktor'dan Neden Ayrıldı? Özel Açıklamalar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
640xauto.jpg

Koronavirüse yakalandıktan sonra bu sezon kadrosuna dahil olduğu Mucize Doktor'dan sürpriz şekilde ayrılma kararı alan Seda Bakan'dan özel açıklamalar!

Konuk olduğu Youtube programında geçirdiği zor günleri anlatan Bakan; koronayı hafif atlatsa da koku kaybının devam ettiğini, tekrar hastalığa yakalanması durumunda ağır geçireceğinin doktoru tarafından söylenmesinden dolayı dinlenmek için diziye veda ettiğini, spor bile yapmasının yasak olduğunu, bir ay sonra akciğer ve kalbi için kontrole gideceğini açıkladı.

Öte yandan Bakan'ın eşi Ali Erel ve kızı Leyla'nın bakıcısının da hastalığa yakalandığını ifade eden başarılı oyuncu, gelen başka teklifler olmasına rağmen çalışamayacağı bir dönemde olduğunu belirtti. Biz de Fav10.net ailesi olarak Seda Bakan ve ailesine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Programın tamamına şuradan ulaşabilirsiniz.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbolcular corona'yı geçirip 1-2 hafta sonra maça çıkıyorlar. Tabii kararına saygı duyarım belki birçok kişiye göre ağır geçirmiş olabilir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Futbolcular corona'yı geçirip 1-2 hafta sonra maça çıkıyorlar. Tabii kararına saygı duyarım belki birçok kişiye göre ağır geçirmiş olabilir.
Daha yeni çocuk sahibi oldu doğal olarak kızını da tehlikeye atmak istemiyor. Alınacak önlemlere güvenip diziye dahil olmuştur ama buna rağmen yakalanmış. Üstelik tekrar yakalanıp ağır geçirirse çocuğu için de risk doğacak.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Daha yeni çocuk sahibi oldu doğal olarak kızını da tehlikeye atmak istemiyor. Alınacak önlemlere güvenip diziye dahil olmuştur ama buna rağmen yakalanmış. Üstelik tekrar yakalanıp ağır geçirirse çocuğu için de risk doğacak.
Peki bişey diyeceğim o setten kaptığı kesin mi? Çünkü niye tek onda bir sürü settekiler ile sahnesi olmuştur makyaji var bir sürü şeyi var o setin o yüzden

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Sağlık her şeyden önce gelir tabi. Şahsen ben dizide kalmasını isterdim, talihsizlik. :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zaten diziye başlayarak riske sokmuş zaten biliyorum çocuk sahibi olduğunu konuyu da okudum. Demek bir kere olunca ciddiyetini daha iyi anlamış saygı duyuyorum kararına.

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Sağlık her şeyden önemlidir. Yapımcının da bu karara saygı duyması da büyük bir erdem. Seda hanım kendisi ve ailesi için çok doğru bir karar almış.

Futbolcuyla senin benim metabolizmamız bir değil ki. Onlar hayatının her gününü spor yaparak geçiren insanlar. Onların virüsten aldığı zarar ile bizim aldığımız zarar kesinlikle bir değildir.