Seçkin Özdemir 'Can Kırıkları'nda!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
66,000
Puanı
1,060
ATV'nin yeni dizisi 'Can Kırıkları'na yeni bir oyuncu dahil oldu.

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği,senaryosunu Sema Ali Erol ve Mahir Ali Erol’un yazdığı,yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yapacağı ATV'nin yeni dizilerinden olan 'Can Kırıkları'na son olarak Tehlikeli Karım adlı dizide yer alan Seçkin Özdemir dahil oldu.

"Can Kırıkları" Eylül'de ATV'de!

seckinozdemir1.jpg-7f3f706a-a7d2-4ced-93e0-64b5d59f08b4

Kaynak: Birsen Altuntaş​

Son düzenleme:
Ay bu dizi de iddialı oldu şimdi, hem Hande hem Seçkin... Hangi diziyi izleyeceğimi bilemiyorum artık. :T:

Racon’da beraber oynayacaklarını öğrendiğimde sevinmiştim ama kardeşi canlandırdılar :F

Yakıştırıyorum baya inşallah tutar :Z Özellikle Seçkin son dizisi Tehlikeli Karım’da çok başarılıydı.

Seçkin en son Ateşböceği’nde değil Tehlikeli Karım’da oynadı :A @serhatt

Bunu da batırmasa bari. Gerçi NTC dizisi olduğu için batırması iyi bile olabilir. :A

Bu arada en son Tehlikeli Karım'da oynamıştı o kısmı düzelt istersen. :D @serhatt

Racon’da beraber oynayacaklarını öğrendiğimde sevinmiştim ama kardeşi canlandırdılar :F

Yakıştırıyorum baya inşallah tutar :Z Özellikle Seçkin son dizisi Tehlikeli Karım’da çok başarılıydı.

Seçkin en son Ateşböceği’nde değil Tehlikeli Karım’da oynadı :A @serhatt
Bunu da batırmasa bari. Gerçi NTC dizisi olduğu için batırması iyi bile olabilir. :A

Bu arada en son Tehlikeli Karım'da oynamıştı o kısmı düzelt istersen. :D @serhatt
Konu düzenlendi :D

Kesin izlicem Serhat Teoman olmadı üzüldüm ama Seçkinide çok seviyorum izleyeceğim inşAllah :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove