Scream(Çığlık) 1.Bölüm

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
TRE24RQV.jpg

Umarım beğenirsiniz fazla emek veremedim ama yinede bir okuyun ...Keyifli okumalar

SCREAM (ÇIĞLIK) 1.BOLUM

Azra kaçmaya çalıştığı sırada bıçağı sırtında hissetmiş,polis sirenleriyle birlikte curcuna kopuvermişti.Olaylar tam da yine aynı şekilde başlamıştı.Bu cinayetlerin sonu ne zaman gelecek kimse bilmiyordu.Herşey ve herkes sakinken en yakın arkadaşım olan Azra'nın bıçaklanması aslında bizimde tehlikede olduğumuzun sinyalleriydi.
1_scream3_detail.png

-İyi olacaksın Azra'm seni bırakmayacağım ,diyerekten Azra'nın elini tutan Alper polislere hiç bir delil veya suç aleti bulunmadımı? derken içeri giren polis memuru amirim; "Azra'nın bıçaklandığı evde duvardaki aynaya ruj ile yazılmış sonsuzluğu ifade eden bir şekil bulundu". Herkes ne olduğunu anlamayarak birbirine bakakaldı ,şaşkındılar. Katil bu defa ip ucu bırakıyor ve avını kolay bir şekilde öldürmüyordu.Lakin bıraktığı bu sonsuzluk simgesi neyin nesiydi kimse çözemedi. Günler geçti...Azra iyileşti...Katil ile ilgili herhangi bir olay olmadı. Okulların açılmasına kısa bir zaman kala Alper ,tüm arkadaşlarını Azra'nın iyileşmesi şerefine evine davet etti. Partiye tanıdık olsun tanımadık olsun bir sürü kişi katılmıştı.. Melek eve bir erkek arkadaşı ile gelirken, Çiğdem ise Selim ile ve Harun da tek başına partideydi. Alper etrafına bakındı Azra'yı yalnız bırakmamak için tek başına olan Harun'dan içecekler için yardım istemesi üzerine , Harun biraz tepkili davrandı, nedeni belliydi....Geçen senelerdeki olayların gözünün önüne gelmesiyle geçmişe dalan Harun neye uğradığını anlayamadan birden bir elin omzuna dokunarak ve birinin Harun diye seslenmesi üzerine kendine gelir. "Neyse bari" diyerekten aşağı kata inip buzdolabından bir kaç içecek alıp gelmek için çıkar..Merdivenlerden aşağıya sakince inip buzdolabını açtı tam alıp çıkacaktı ki dışarıdan bir kaç patırtı duydu elindekileri olduğu gibi yere atarak yukarı koştu. Herkesin telefonlarına sosyal medya aracılığı ile bir video geldi. Bağrışlar ve çığlıklar havada uçuşuyordu. Harun telefonunu masadan alıp baktığında Ebru'nun tuvalette sıkıştırılarak öldüğü ve yine tuvaletin aynasına ruj ile sonsuzluk simgesinin çizildiği aynı zamanda videonun alt kısmında zaman ve tarih ibaresinin olduğu gözünden kaçmadı.Videonun saatine baktığında sadece 2 saat öncesinde çekilmiş olduğu belliydi.
ScreamQueensWillDie.png

Olay zamanından 15 dakika önce ; Ebru kafe bistroda etilerde Selim ile buluşacaktı. Selim içeri geldiğinde Ebru masada onu beklemekteydi. Selim'i takip eden ve kapıdan içeriye doğru bakan Yiğit, Ebru' ile Selim'in el ele tutuştuğunu ve gülüştüklerini gördü , öfkelendi ve kafenin kapısını yumrukladı.Yerleri temizleyen okul arkadaşlarından olan Buğra sinirlice onları izliyordu. Melek yan masada sinsice onları süzmekteydi.Ebru tuvalete gitmek için izin istediği sırada peşinde birisi onu takip etmekteydi.

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
oldukça beğendim. anlatış biçimin çok iyi. 2. bölümü bekliyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bende beğendim @gözlemci bence ebruyu o izleyenler öldürmedi melek yiğit falan başka birisindne şüpheleniyorum hatta ben bile olabilirim selimin elini tutmuş baksana
:F:F:F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bende beğendim @gözlemci bence ebruyu o izleyenler öldürmedi melek yiğit falan başka birisindne şüpheleniyorum hatta ben bile olabilirim selimin elini tutmuş baksana
:F:F:F
Kimin öldürdüğünü inan bende bilmiyorum, biraz bana da sürpriz olacak gibi :) Gerçi kimin olacağı belli ama neyse... :D

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Beğendim güzel olmuş.Ellerine sağlık.Kısa olması süper. :) Bu arada forumdan çok kişi dizide var.Bir yan rol falan olsa ben de isterim :A
Her hafta 1 kişiyi alıyoruz o bir kişi 2 hafta rol alıp 2.haftanın sonunda ölecek. misal sen bu hafta geldin oynuyon haftaya ölüyon :A haftaya başkası geliyor onunla aynı bölümde oluyon sonraki hafta o ölüyor :A Bu öyle devam edicek. Biraz gönüllülük esasından ziyade ben kişilere teklifte bulunucam :D ölüm tarzlarınız farklı ve daha ilginç olucak. Beğenilirse karakteriniz ölmeyedebilir :D