Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
img_20201010_104205-jpg.93630

Blu TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Saygı' bugün yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını İnter Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Taner Balta'nın oturduğu, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı dizinin başrolünü Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can gibi isimler paylaşıyor.

Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikayesini konu alan dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu internet dizilerini 00.00'da açabileceğimizi unutuyorum hep. :( İlk başta hiç heyecanlanmamıştım ama fragmanlar oldukça sağlam durunca ciddi anlamda merak ettim diziyi.

İlk bölüm 12.00'da yayındaymış. Akşam izlerim ben de. :Z

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
1x1
Evet ilk bölümü izledim geldimm Nejat işleri özlemişim valla rolü harikaydı bence Mirayla Boran uyumu o kadar güzel ki izlemeye doyamadım diyebilirim

Ercümentin kendi adalet sağlaması ilginçti hiç ondan beklenmiyo sanki ama yapar gibi de rehabilitasyon adı bir binada saklayıp öldürmesi ilginçti ya Savaş çok ilginç karakterdi sevdiği oyuna 8 kere gitmiş ama aynı beğeniyi alması hoşuma gitti ama gecenin sonu iyi gitmedi taksiyi öldürmek zorunda kaldı

bakalım devamında neler olacak :D

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x1

Güzel başladık. Nejat İşler'i bu karakterde özlemişim. Miray Daner başka bir şey olmuş ya. Bu tarzla devam edebilir. Boran Kuzum bıraktığı yerden devam ediyor. Bu bölüm daha çok onların hikayesi üstüne kuruluydu. Son sahneden anladığım kadarıyla da Ercüment ikisi ile uğraşacak. Sahnelerdeki çekimler ve mekânlar da ayrı bir güzeldi.[/ISPOILER

Diziyi şimdilik uzaktan takipteyim, iyi yorumlar alırsa ve Behzat Ç. izlemiş olmak ön şartı yoksa son bölümden önce başlarım buna da. :A

Daha Behzat'ın B'si geçmedi dizide. Geçeceğini de sanmıyorum çünkü hikaye İstanbul'da yaşanıyor.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
1x2 izlendi yine harika bir bölümdü yaa
ercüment çözer erkan canın karakterinin satranç sahnesi çok güzeldi satranç taşları oynamadan nasıl oynanır gösterdiler valla Helen çok üzüldüğüm bir karakterdi en son tecavüz etmeye çalışan adamı öldürdü çok etkileyici bir sahneydi ve sonunda ercüment çözer ile karşı karşıya geldiler
bakalım haftaya ne ler olacak

9/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x2

Nejat İşler'i izlemeye doyamıyorum. Adam bu rolle gençleşti resmen. Miray'da bu rolle daha da olgunlaştı gibi duruyor. Dizi kalitesini bozmadan devam ediyor. Hikaye yavaş yavaş temellenmeye başladı. Önceki bölüm karakter tanıtımlarını görmüştük. Bu bölümde hikaye oluşmaya başladı bakalım yeni bölüm bize neler getirecek. Erkan Can'ın sahneleri çok az bence. Nejat İşler ile karşılıklı uzun sahneleri olsa tadından yenmeyecek. Rojda Demirer ayrı bir kaliteli duruyor burada. Nejat ile çok güzel bir ikili oldular. Bakalım Ercüment beyimizin bu iki arkadaş ile ilgili planları ne.

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x3

Bölüm çok iyiydi. Ülkemiz sağolsun bölüm için güzel konular üretebiliyor. Helen ve Savaş'ın küvette yaptığı konuşma çok etkileyiciydi. Herkesin söylemek istediklerini çok güzel dile getirdiler. Ercüment'in "saygı" hapishanesi ve mahkumları çok güzeldi. Oradan daha fazla sahne gelse güzel olurmuş. Halit Mehmet Güçlü'den ben değişik sinyaller alıyorum. İşin sonunda Ercüment ile bir bağlantısı çıkarsa şaşırmam. Hasret ve Ercüment'in yolları ne zaman çakışacak merak içinde bekliyorum. Sondaki hapishane sahnesi ve Yavuz'un temizlik yapma biçimi bölümü gülümseme ile bitirmeme neden oldu.

8/10

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sezon finali fragmanı geldiyse yakında başlarım. :A

Yalnız Yarım Kalan Aşklar'daki kadar şipşak şekilde finali yakalayamayacağım, film takvimim aşırı dolu bu ara. :A