'Savaşçı'nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
savasci-2-k6zw-jpg.98348

'Savaşçı'nın yeni sezona başlama tarihi netleşti!

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak'ın oturduğu, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş ve Ediz Hun'un yer aldığı dizi Cumartesi günü yeni sezon ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

'Savaşçı' 100. bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Havalar ısınmaya başlamışken böyle bir aksiyon işi izlenir mi emin olamadım. Ama bence bir sürü değişikliğe rağmen kitlesini koruyup yola devam edecektir sonuçta askeri dizilerin modası kolay kolay geçmez.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sanırım 8 bölüm bile yayınlanmayacak başlayınca da yine sezonda başlarsa bile kitlesini korur. Bu sefer de çok düşeceğini zannetmiyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım 8 bölüm bile yayınlanmayacak başlayınca da yine sezonda başlarsa bile kitlesini korur. Bu sefer de çok düşeceğini zannetmiyorum.
İlk sezona dizi 9 Nisan'da başlamıştı ve 10 bölüm yayınlanmıştı. Şimdi 4 bölümü hazırdı en son, 6-7 bölüm yayınlanır diye tahmin ediyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,141
Puanı
860
Beklenen gündü. Sen Çal Kapımı da Salı yayınlanır o zaman Baraj final yapınca umarım gittiği sezon finalinden geri dönmez :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
savasci-2-k6zw-jpg.98348

'Savaşçı'nın yeni sezona başlama tarihi belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak'ın oturduğu, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş ve Ediz Hun'un yer aldığı dizi 17 Nisan Cumartesi günü yeni sezon ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

'Savaşçı' 100. bölümüyle 17 Nisan Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Salı diye okudum ben
------

Beklenen gündü. Sen Çal Kapımı da Salı yayınlanır o zaman Baraj final yapınca umarım gittiği sezon finalinden geri dönmez :A
Salı günü okudum ben

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Kefaret sezon sonunda biter ama savaşçıyı o güne koymazlar yemez :A
O gün Teşkilat var savaşçı için felaket olabilir 😐
------

Kefaret'i bitirse yada gününü değiştirse Teşkilat karşısında Kefaret'in aldığı oranları bile alamaz Savaşçı.
Aynen doğru. Teşkilat ile kapışamaz. O kadar beklenildi Savaşçı dalga geçer gibi en büyük rakibi ile savaşa yollamamışlar enazından 😂

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Sonunda...

Yeni ekip bakalım ne kadar sevilecek ve umarım bu kez oyunculara zamanında parayı verirler yine sorun çıkmaz.