Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (4).jpeg

Savaşçı FOX'ta yayınlanmaya devam edecek!

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Güneş Zavrak ve Ediz Hun gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezon çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor.

Stok bölümlerinin bitmesinin ardından başta Berk Oktay ve Gaye Turgut Evin gibi isimlerin ayrıldığı dizinin kanalının değişeceği iddia edilmişti ancak dizinin yine FOX ekranlarında yayınlanmaya devam edeceği öğrenildi.

Savaşçı, yeni sezonuyla yakında FOX'ta!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
O zaman Kefaret'e ba bay diyoruz. :A İyi giden dizinin reytingini düşürme çalışmaları başlasın. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-05-19-27-47-884_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-01-05-19-27-47-884_com.instagram.android.jpg
    400.7 KB · Hit: 77

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sanırım Kefaret final yapacak onu bitirmeyi göze alamazlarsa da SÇK veya Son Yaz'ı bitirip Kefaret'in gününü değiştirirler. Kefaret gün değişimine giderse çöküş yaşayabilir ama Savaşçı'nın çok düşeceğini sanmıyorum.

Umarım yorumum karışık olmamıştır. :F

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
Kefaret final yapar giderse. Hercai ve Menajere yarar.
Menajerimi Ara :Z
Reytingleri hala final durumunda olmadığı için önce tekrarları yayınlanmaz sonra fragmanlarını göstermezler ve hiçbir PR yapmadan kaderine terk ederler. :A FOX bu sezon Öğretmen'den tecrübeli nasılsa. :A
Aynen ya :A
Belki Sen Çal Kapımı gider, yerine Savaşçı gelir. :A
Aynen defolsun gitsin :A
Yani ben hiç sevmiyorum o diziyi nefret ediyom o kadarını diyim
------

İlk antisi ben olabilirim instagramda :A @Emre Ozansoy
Duygularım ortak bizim :A
------

Yani ben hiç sevmiyorum o diziyi nefret ediyom o kadarını diyim
------

İlk antisi ben olabilirim instagramda :A @Emre Ozansoy
Engelledi mi seni :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kefaret'in reytingleri gayet iyi, pazar akşamı ses getiriyor. Ben olsam gününü değiştirmem, gün değişikliği diziyi olumsuz etkiler hem de bayağı etkiler bence.. Umarım böyle bir hata yapmazlar.

'Savaşçı'nın kanalında kalması iyi ama hangi güne gelecek? Çarşamba denenebilir gibi, bence denensin. :X

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
'Kefaret'in reytingleri gayet iyi, pazar akşamı ses getiriyor. Ben olsam gününü değiştirmem, gün değişikliği diziyi olumsuz etkiler hem de bayağı etkiler bence.. Umarım böyle bir hata yapmazlar.

'Savaşçı'nın kanalında kalması iyi ama hangi güne gelecek? Çarşamba denenebilir gibi, bence denensin. :X
Bence Sen Çal Kapımı yı tekmeleyip cumartesine koysun ya da eski günü çarşambaya getirsin :A çarşamba bayaa zor tutacak dizi tutmaz.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Yiğitt

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Kefaret'in farklı günde yayınlanması daha mantıklı. Savaşçı'nın 6 reytinglik kemik kitlesi hazır bekliyor, Kefaret seyirci kitlesini o kadar oturtmamışken gün değişikliği daha iyi olabilir.