NOW Savaşçı - Dizi Yorumları

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
SAVAŞÇI KENDİ GÜNÜNDE YAYINLANMAYA DEVAM EDECEKMIŞ.

SAVAŞÇI YAKINDA YENİDEN PAZAR AKŞAMLARI FOX TV'DE.

------

KEFARET IÇIN İSE YA FİNAL YA DA GÜN DEĞİŞİKLİĞİNE GİDECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
SAVAŞÇI KENDİ GÜNÜNDE YAYINLANMAYA DEVAM EDECEKMIŞ.

SAVAŞÇI YAKINDA YENİDEN PAZAR AKŞAMLARI FOX TV'DE.

------

KEFARET IÇIN İSE YA FİNAL YA DA GÜN DEĞİŞİKLİĞİNE GİDECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR.
Kefaret'im devam. :bhr: Savaşçı'm net değil Kefaret'im 4'e düşerse bir şeyler olacakmış.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım günü Cumartesi olacak (amiiin) çünkü S.Ç.K ara verip haziran sonu devam edecek diye bi duyumlar var ya da Kefaret cumartesiye çekilir Savaşçı gününe oturur
Kefaret'in günü ile oynamaz kanal. Eğer oynarsa iki diziyi de riske atar. Pazar'a Teşkilat geliyor, o yüzden Savaşçı iş yapmaz

En iyisi Cumartesi, SÇK çok bile sürdü. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Kefaret'in günü ile oynamaz kanal. Eğer oynarsa iki diziyi de riske atar. Pazar'a Teşkilat geliyor, o yüzden Savaşçı iş yapmaz

En iyisi Cumartesi, SÇK çok bile sürdü. :A
Fox şaşkın tabi düşünmeden bir sürü dizi aldı yayınlamak için nasılsa tutmazları vardı bence tutunca da yer kalmadı mesela baraj olmaz demiştim ama dizi ilk beşe girebiliyor sonra son yaz o da pek gitmez gözüyle bakıldı ama sevildi SÇK reytingi de fena sayılmaz ama arkası sağlam fan kitlesi var bunun için kaybetmek istemiyor onuda ;)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fox şaşkın tabi düşünmeden bir sürü dizi aldı yayınlamak için nasılsa tutmazları vardı bence tutunca da yer kalmadı mesela baraj olmaz demiştim ama dizi ilk beşe girebiliyor sonra son yaz o da pek gitmez gözüyle bakıldı ama sevildi SÇK reytingi de fena sayılmaz ama arkası sağlam fan kitlesi var bunun için kaybetmek istemiyor onuda ;)
Baraj sezon başında 2-3 reyting alıyordu şimdi 6 reytingle kanalın en çok izlenen 2. 3. dizisi konumunda.

Son Yaz ve Kefaret'te cidden çok iyi oranlar alıyor, içlerinde en kötü Sen Çal Kapımı.

Ya bitirir, ya da dediğin gibi Haziran ayında tekrar devam ettirir.

• Beğendim
Reactions: Zeyno