Star Sana Söz - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
20211101_143754-jpg.110834

Star TV'nin tanıtımlarıyla büyük ilgi gören yeni dizisi 'Sana Söz' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu dizinin başrollerini Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan ve Serkan Altunorak paylaşıyor.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının bir TV programı sonrası alt üst olan hayatını konu alan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Sana Söz, yeni bölümleriyle her salı 20.00'de Star'da!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ağır çekimler olmasa daha güzel olurdu, ama başlangıcı sevdim. :A Nehir Erdoğan her zamanki gibi çok güzel. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Şuana kadar iyi gidiyor bakalım oyunculuklar harika

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sanırım bölüm 2 buçuk saatti, bu reytinglere iyi kötü etki eder ani gün değişiminden sonra da ama hala çok kötü bir açılış bekliyorum. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Diziyi puanlamak gerekirse ilk bölümü için 10/9 diyebilirim ilk sahneler yavaş ve biraz sakin geçti ancak sonlara doğru aksiyon doruğa çıktı. Sonda seyirciyi hem heyecanlandırmayi hem de ağlatmayi başardı. Erkan Petekkaya Ömer ,Nehir Erdoğan da Elif karakterine acayip yakışmış reytingleri nasil gelir bilemem ama gideri olan güzel bir diziydi 🧿

• Harika
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ömer'in Nurhayat'ı kurtarış sahnesi çok iyi yazılmış, çok iyi çekilmiş. Bölümün en güzel sahnelerinden biri olabilir. Ama Nehir Erdoğan'ın mimikleri, tepkileri vs. pek olmamış gibiydi.

Babasının kurtardığı Bora, şimdide Duru'ya musallat olacak. Gelecek bölümler daha heyecanlı olacak kesin. Artık her salı Sana Söz'deyiz.

• Harika
Reactions: Zeyno and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Diziyi puanlamak gerekirse ilk bölümü için 10/9 diyebilirim ilk sahneler yavaş ve biraz sakin geçti ancak sonlara doğru aksiyon doruğa çıktı. Sonda seyirciyi hem heyecanlandırmayi hem de ağlatmayi başardı. Erkan Petekkaya Ömer ,Nehir Erdoğan da Elif karakterine acayip yakışmış reytingleri nasil gelir bilemem ama gideri olan güzel bir diziydi 🧿
Ömer'in Nurhayat'ı kurtarış sahnesi çok iyi yazılmış, çok iyi çekilmiş. Bölümün en güzel sahnelerinden biri olabilir. Ama Nehir Erdoğan'ın mimikleri, tepkileri vs. pek olmamış gibiydi.

Babasının kurtardığı Bora, şimdide Duru'ya musallat olacak. Gelecek bölümler daha heyecanlı olacak kesin. Artık her salı Sana Söz'deyiz.
İmzamı atıyorum altına.😊

Aynı şeyleri yazmayayım dedim. Dizi mükemmeldi. Her salı Sana Söz.🤩🤗

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şöyle birkaç yoruma baktım da Müge Anlı saçmalıkları dışında dizi hakkında 1 kötü yorum gördüm açık açık yazılan, iyi yorumlar zaten Müge Anlı yorumlarından bile fazlaydı. Bakalım duruma göre TV'den göz atmalık yeni dizim olabilir.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bugün düşündüm, sonra da ya 0 reyting alırsa dedim dizi neredeyse 4'le başlamış Total'de. :A AB havası var dedim, dizi ağır Total başladı. :A Sanırım maliyet-oran bakımından ilk tutturduğum dizi bu olacak, konu falan ilgi çekici umarım 5'e falan sabitleyebilir kendini Total'de. :A

• Beğendim
Reactions: STAR