'Sana Söz'ün Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
lyswzju.

Star TV'nin yeni dizisi 'Sana Söz'ün yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu, Senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın'ın kaleme aldığı, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın paylaştığı dizi cuma akşamları izleyici ile buluşacak.

Sana Söz, ilk bölümüyle cuma 20.00'de Star TV'de başlıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Aziz' dizisinden önce davranmışlar, 'Aziz' de bu cuma yayına çıksaydı keşke.

Bu dizinin de tutacağını düşünmüyorum nedense...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İki yeni O3 Medya dizisi rakip oldu şaka gibi. :A İyi bari aynı gün başlamıyorlar. :A

Salı ve cuma bu dizinin benzer kitleli rakipleri var ve salı günü Ada Masalı var ve Star, Star'lığını konuşturarak cumaya koymuş. :A Önce Kırmızı Oda'dan Meliha'yı cumaya koymuştu Star, şimdi de Sadi'yi. Kaderi Akrep gibi olmasa bari. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki yeni O3 Medya dizisi rakip oldu şaka gibi. :A İyi bari aynı gün başlamıyorlar. :A

Salı ve cuma bu dizinin benzer kitleli rakipleri var ve salı günü Ada Masalı var ve Star, Star'lığını konuşturarak cumaya koymuş. :A Önce Kırmızı Oda'dan Meliha'yı cumaya koymuştu Star, şimdi de Sadi'yi. Kaderi Akrep gibi olmasa bari. :A
Cidden iki aynı yapımın dizileri neden aynı gün? :T: Star'ın her günü boş zaten başka güne koysaymış keşke.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Çok güzel bir gün seçimi olmuş. Zaten genel olarak az reyting alınan bir gün. İyi olmuş. Gelsin gün 1. likleri. + 10 reytingler gelsinn... Hemen cuma olsun.😊

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tabii ki. Gün 1 liği geldiğinde seni etiketleyeceğim. 😊 (İnşallah olur )
Cuma günü boş bir gün olabilir, ama önce Aziz ardından Destan gelecek. Bu hafta ve yeni rakipleri geldikten sonra alacağı reyting en fazla 4 olur. :A

Umarım yanılırım, Nehir Erdoğan ve Atakan Hoşgören için tutmasını isterim bende.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Cuma günü boş bir gün olabilir, ama önce Aziz ardından Destan gelecek. Bu hafta ve yeni rakipleri geldikten sonra alacağı reyting en fazla 4 olur. :A

Umarım yanılırım, Nehir Erdoğan ve Atakan Hoşgören için tutmasını isterim bende.
Hani aşırı deneyimli usta oyuncu Erkan Petekkaya? :eek: :eek: :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ve yine geçen sezondaki gibi 7 kanalda 7 dizi oldu nedir şu cumanın çektiği. :( O3 Medya'nın iki dizisinin mi yoksa bir ömür süren Delikanlı Sadi hikayesinin ardından Binnur Kaya ve Erkan Petekkaya'nın rakip olmasına mı şaşırsam bilemedim. Benim Hayatım'a göre daha iddialı duruyor ama zirveyi alabileceğini sanmıyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Masumlar'ın boşlukta cirit atması ve KO'nun iki sezondur 6 rakip diziye karşı aslanlar gibi mücadele etmesi.. :A @kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Masumlar'ın boşlukta cirit atması ve KO'nun iki sezondur 6 rakip diziye karşı aslanlar gibi mücadele etmesi.. :A @kerem
Toplasan 2 tane bile adam akıllı etmeyen ve sadece sayıdan ibaret olan vasat rakiplerimiz olacağına adam akıllı 2 rakibimiz olsun aynı şey. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Total dizisi diye bağırıyor, 3-4 reyting alırsa tutar diye düşünüyorum :A