Safiye Soyman'ın Oğlu Hayatını Kaybetti

Royal Highness

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
577
Puanı
104

Safiye Soyman'ın 47 yaşındaki MS (Multiple Skleroz) hastası oğlu Harun Akaröz, solunum yetmezliği nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

24 yıldır MS (Multiple Skleroz) hastalığıyla mücadele eden Akaröz, rahatsızlığına iyi geldiği için yaklaşık 3 yıldır yaz aylarını Burdur'un Yeşilbaşköy köyünde geçiriyordu.

Safiye Soyman oğlunun vefat haberini aldığı Bodrum'dan Burdur'a gitmek için yola çıktı.

"BU ACIYA NASIL DAYANACAĞIM"

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; oğlunun vefatıyla yıkılan Safiye Soyman, “Ben bu acıya nasıl dayanacağım. Allahım, canım yavrum gitti. Uykusunda öldü. Oğlumun cenazesini almaya gidiyorum. Yavrumu Bodrum’da son yolculuğuna uğurlayacağım" dedi.

"GÜNDE 30 KEZ ARIYORUM"

Safiye Soyman, daha önce katıldığı bir programda oğlunun hayatını “Yardımcım Bekir oğlumu Burdur’a götürdü. Orada Harun’uma bir hareket geldi. Hemen bir ev yaptırdım, ‘oğlum rahat etsin’ diye. Yazın Bodrum sıcak oluyor, Burdur’un havası daha iyi geldi. 24 yıldır sadece işim ve oğlum var. Hep bir aradayız, iş olduğu zamanlarda günde 30 kez arıyorum" sözleriyle anlatmıştı.

Sosyal medya hesabından zaman zaman oğluyla fotoğraflarını paylaşan Safiye Soyman, yıllar önce oğlu Harun ile gittiği Amerika günlerinden bir fotoğrafı "Hastalanmadan önce oğlum Harun'la konsere gitmiştik. Amerika Dallas Teksas'ta hatıra fotoğrafı çektirmiştik" notuyla yayınlamıştı.

Kaynak: NTV

Son düzenleme:
Bu resim çok duygulandırdı, mekanı cennet olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 128064
Hastalanmadan önceki fotoğrafını görünce ben de çok duygulandım

23 yaşında MS teşhisi konmuş. Hayatının 2. yarısı bu hastalıkla mücadele ederek geçmiş.

Safiye Soyman'ın oğluna her zaman çok iyi baktığını biliyoruz. Evladının kaybı çok acı bir durum. Allah sabır versin.

Harun Akaröz'e Allah'tan rahmet diliyorum.
Mekanı cennet olsun.

Reactions: ☪️HolyDemon666
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.