Safiye, İnci'ye Tokat Atıyor! İnci'nin Zirve Yaptığı An! (Masumlar Apartmanı 25.Bölüm)

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
9 Mart Salı akşamı 25.bölümü yayınlanan Masumlar Apartmanının final sahnesi dizinin son dönemindeki en ilgi çeken sahnesi oldu.
3 günde 1.5 milyon izlenmeyi geçen,insanı derinden sarsan sahne ile sizleri başbaşa bırakıyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Baştan söyleyeyim diziyi düzenli takip etmiyorum bölüm süreleri Türk dizi standartlarına göre bile fazla uzun, sahnelerine bakıyorum genellikle. Çağrı Vila Lostuvalı büyük yönetmen, özellikle tek plan sahneleri inanılmaz hoşuma gidiyor. Geçmiş işlerinin de birçoğunu izlemiştim zaten, bu tarz başarılı senaryolu işlerle birlikte şov yapıyor. Farah Zeynep Abdullah da büyük oyuncu zaten, bu sahnede devleşmiş...

• Harika
Reactions: The_Erinch

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzun zamandır izlediğim en iyi sahnelerdendi. Çok iyi yazılmış, çok iyi çekilmiş ve çok iyi oynanmış bir sahneydi. Çağrı Lostuvalı'nın bu tek plan sahnelerine bayılıyorum. O kadar farklı ve yoğun duyguları içeren bir sahneyi tek plan çekmek çok büyük bir emek.

Geçenlerde katıldığı bir canlı yayında da sahnenin çekimini konuşmuş ve çok etkilendiklerini belirtmiş.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu nasıl muhteşem bir sahne. Oyunculuklarıyla, çekimleriyle aşırı muhteşem ve insanı derinden etkileyen bir sahne olmuş.

• Beğendim