'Sadakatsiz'in Büyük Başarısı! Rekora Koşuyor...

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Hafıza kaybetme olayı bana çok klişe ve saçma geliyor. Onu senaryoya yedirirsen ne ala ama yeşilçam filmi gibi yapıyorlar. Oldu olacak araba çarpsın kör olsun. Tekrar çarptığında görsün 😂😂

Arasın durumu senaryoya yedirdiler ama iyi oldu ben sadece eski sevgili eski eş durumu yazılmasın artık diyorum :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Arasın durumu senaryoya yedirdiler ama iyi oldu ben sadece eski sevgili eski eş durumu yazılmasın artık diyorum :D
Anladım ama işte ben pek yedirebildiklerini düşünmüyorum. Asya, tanımadığı ve güvenemediği birisine gönlünü o kadar kolay kaptırabilecek bir karakter değildi geçen sezon

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Anladım ama işte ben pek yedirebildiklerini düşünmüyorum. Asya, tanımadığı ve güvenemediği birisine gönlünü o kadar kolay kaptırabilecek bir karakter değildi geçen sezon

Öylede sen sanırım izlemiyorsun Asya yinede temkinli davrandı Arasa karşı

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Öylede sen sanırım izlemiyorsun Asya yinede temkinli davrandı Arasa karşı
izlemesem yorum yapar mıyım. geçmişini unutan bir adamın dudaklarına yapışmıştı. Geçmişi olmayan birisine güven duyması -ki o dönem hatırlamıyordu geçmişi aras- bana salaklık geliyor. herkesin kendi tercihi ve düşüncesi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
izlemesem yorum yapar mıyım. geçmişini unutan bir adamın dudaklarına yapışmıştı. Geçmişi olmayan birisine güven duyması -ki o dönem hatırlamıyordu geçmişi aras- bana salaklık geliyor. herkesin kendi tercihi ve düşüncesi.

Yalnız Aras onu öptü ve hatırlamaya başlamıştı bence Asyanın da mutlu olması gerek ya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Evet öyle ama onunda hayatı olmalı sevmeli sevilmeli :D
tabii herkes sevilmeye ihtiyaç duyar. Ancak türk dizilerinde sevgi sevilmek deyince kadından daha otoriter ve ona sahiplenen erkek karakterlerinin yazılması bana saçma geliyor. Bir kadın arkadaşı da ona destek olabilirdi. Sonuçta bir kadın draması. Kadın, erkek olmadan aile kuramaz mesajı beni rahatsız ediyor. Türk dizileri bir o tabuyu kıramadı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
tabii herkes sevilmeye ihtiyaç duyar. Ancak türk dizilerinde sevgi sevilmek deyince kadından daha otoriter ve ona sahiplenen erkek karakterlerinin yazılması bana saçma geliyor. Bir kadın arkadaşı da ona destek olabilirdi. Sonuçta bir kadın draması. Kadın, erkek olmadan aile kuramaz mesajı beni rahatsız ediyor. Türk dizileri bir o tabuyu kıramadı.

İyide Asyaya Bahar Derya destek oldu Nil de vardı onu destekleyen insanlar vardı zaten birde sevdiği adam olsun ya :D