'Sadakatsiz' Yeni Sezonda da Devam Edecek!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1617562471144.jpeg

Kanal D'nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Sadakatsiz sezon finali yapıyor!

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, Medyapım ve Mednova imzalı dizide Haluk Güçlü karakterini canlandıran usta oyuncu Burak Sergen, dizinin yeni sezonda da devam edeceğini açıkladı.

Sadakatsiz, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Konu kalmadı diye yabancı filmden konu aşırmaya başlamışlar tadında bıraksalar ölürler sanki. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke Anne gibi tek sezonda, tadında bitirseler. Orijinal hikaye bitti ve işleri zor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Olması gereken de bu da sanırım son 2 bölüm pek de iyi değildi ki beni de bağlayamadı kendine. Bu şekilde devam ederse işi çok zor. Çıtayı en yükseğe çıkarmazsa gözle görülür bir düşüş yaşayacaktır.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
2.sezona ne işleyecekler acaba? Şimdiden uzatmaları oynamaya başladılar çünkü.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Sadakatsiz orjinalinden bile daha iyi bir dizi. 2. sezonda senaryo nasıl ilerler bilemem, ben sezon sezonunda final yapması taraftarıyım ama yeni sezonda da bozmazsa severek takip etmeye devam ederim.

İzleyenler olarak ne düşünüyorsunuz bilmiyorum. :A @dreamy @phoebebuffay @12.Adam @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • Beğendim
Reactions: kerem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sadakatsiz orjinalinden bile daha iyi bir dizi. 2. sezonda senaryo nasıl ilerler bilemem, ben sezon sezonunda final yapması taraftarıyım ama yeni sezonda da bozmazsa severek takip etmeye devam ederim.

İzleyenler olarak ne düşünüyorsunuz bilmiyorum. :A @dreamy @phoebebuffay @12.Adam @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @Özgür
Orijinalini çok izlemek istiyorum ama erteleyip durdum, halbuki başlasam 100 kez bitirmiştim. :A

Aslında dizide olaylar var da nasıl işlendiyae artık kendine bağlayamıyor ve bu saatten sonra toparlamaları zor olduğu için ben de 2. sezonu görmemesini/kaldıramayacağını savunuyorum, sezon ortasında final yapma olasılığı yüksek. E 2. sezonun da sonunu getirirlerse yuh derim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Yukarıda fikrimi belirttim. Bu dizi 2.sezonu kaldıramaz çünkü elde malzeme yok...
Bence kaldırır başka uyarlamalar nasıl kaldırdıysa :D
Orijinalini çok izlemek istiyorum ama erteleyip durdum, halbuki başlasam 100 kez bitirmiştim. :A

Aslında dizide olaylar var da nasıl işlendiyae artık kendine bağlayamıyor ve bu saatten sonra toparlamaları zor olduğu için ben de 2. sezonu görmemesini/kaldıramayacağını savunuyorum, sezon ortasında final yapma olasılığı yüksek. E 2. sezonun da sonunu getirirlerse yuh derim. :A
4 aylık ara sonrası yeni sezona iyi hazırlanabilirler, dizi ekibi senaryoya çok özen gösteriyor çünkü. Ama 2. sezonun sonu gelir mi orası muamma. Ana konudan çoktan saptılar zaten, inşallah yine zaman atlaması olmaz. :X

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
4 aylık ara sonrası yeni sezona iyi hazırlanabilirler, dizi ekibi senaryoya çok özen gösteriyor çünkü. Ama 2. sezonun sonu gelir mi orası muamma. Ana konudan çoktan saptılar zaten, inşallah yine zaman atlaması olmaz. :X
Bir daha zaman atlamasına kalkışırlarsa işleri iyice çığrından çıkmış olur. Bence cidden güzel bir 2. sezon çıkarabileceklerse Kadın gibi planlı bir şekilde sezon ortasında final yapsın, en azından arkasından bozdu denmeden güzel bir şekilde biter.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Anne 15. bölümden itibaren saçmalamaya başlamıştı, hatta zaman atlamasından sonra daha çok saçmalamıştı. Tadında falan bırakmadılar diziyi. :A
Anne de orijinali bitince saçmaladı evet, o zaman atlaması falan da gereksizdi ama yüksek gitmesine rağmen (eski oranları olmasa da iyi gidiyordu) sezon sonu final yaptı. Ben Sadakatsiz'i açıkçası bu birkaç bölümden sonra düşüşe geçeceğini düşünüyorum. Orijinal hikaye bitti, Derin'in bu olayını yazdılar ama o da bitince daha ne anlatabilirler bilmiyorum. :A

• Beğendim
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Anne de orijinali bitince saçmaladı evet, o zaman atlaması falan da gereksizdi ama yüksek gitmesine rağmen (eski oranları olmasa da iyi gidiyordu) sezon sonu final yaptı. Ben Sadakatsiz'i açıkçası bu birkaç bölümden sonra düşüşe geçeceğini düşünüyorum. Orijinal hikaye bitti, Derin'in bu olayını yazdılar ama o da bitince daha ne anlatabilirler bilmiyorum. :A
Derin'in hikayesi orjinalde yoktu ama yani bu tarzda degildi, galiba diger ülkenin uyarlamasinda öyle bir sey vardi?
Diziye zaten bir sürü kisi gelip gitti. Orjinalde uyarlanmayan 2 sey kaldi biri Derin kendisi ayriliyor kocasindan digeri ise spoida ne olacagini yazmam cünkü cok büyük spoi ama kim ile alakali oldugunu yazayim Ali'nin olayi :A
------

Doktor Foster'in 6-7 bölüm zor konusu vardı hem de 40-50 dakikaya rağmen ama yerli dizi uyarlaması şaşırtmadı. :A @Dosi de demişti en az 20-30 bölüm yaparlar galiba diye :A
o son bölümden Tr cok dram cikarir demistim, en az 5 bölüm falan ve bu sezon ona sira gelmez :A ogullarini diyorum

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Derin'in hikayesi orjinalde yoktu ama yani bu tarzda degildi, galiba diger ülkenin uyarlamasinda öyle bir sey vardi?
Diziye zaten bir sürü kisi gelip gitti. Orjinalde uyarlanmayan 2 sey kaldi biri Derin kendisi ayriliyor kocasindan digeri ise spoida ne olacagini yazmam cünkü cok büyük spoi ama kim ile alakali oldugunu yazayim Ali'nin olayi :A
------

o son bölümden Tr cok dram cikarir demistim, en az 5 bölüm falan ve bu sezon ona sira gelmez :A ogullarini diyorum
Yok ya Derin'in olayını Gone Girl filminden almışlar resmen, sahneler birebir aynıydı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi