Sadakatsiz - Yayın Tarihli Yeni Sezon Fragmanı | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eza4yxLWUAEp7wI

Sadakatsiz'in yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen'in paylaştığı, kadrosuna Berkay Ateş'in dahil olduğu dizi yeni sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sadakatsiz, yeni sezon ilk bölümüyle 22 Eylül Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Güzel tanıtım olmuş Derin sakat kalıyor sanırım iyice çekilmez olacak şimdi ya

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pek beklentimi karşılamadı tanıtım, nedir ne olmuş anlaşılmıyor bile. Derin sakat kalmış sanırım, Asya ve Volkan barışmış mı nedir yani? İstanbul'a taşınma işlemleri de başlamış gibi. Umarım yayın tarihinden önce daha dikkat çekici tanıtım gelir. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pek beklentimi karşılamadı tanıtım, nedir ne olmuş anlaşılmıyor bile. Derin sakat kalmış sanırım, Asya ve Volkan barışmış mı nedir yani? İstanbul'a taşınma işlemleri de başlamış gibi. Umarım yayın tarihinden önce daha dikkat çekici tanıtım gelir. :X
Tanıtımdan cidden hiç bir şey anlaşılmıyor ve ikinci bir tanıtım şart. Tanıtımdan anlaşılan tek şey Cansu Dere'nin ikinci sezonda ilk sezondan daha güzel olacağı. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtımdan cidden hiç bir şey anlaşılmıyor ve ikinci bir tanıtım şart. Tanıtımdan anlaşılan tek şey Cansu Dere'nin ikinci sezonda ilk sezondan daha güzel olacağı. :bhr:
Berkay Ateş'i de görebilirdik tanıtımda. :X Yani tanıtımdan hiçbir şey anlaşılmıyor zaten, yorum bile yapamadım...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Berkay Ateş'i de görebilirdik tanıtımda. :X Yani tanıtımdan hiçbir şey anlaşılmıyor zaten, yorum bile yapamadım...
Aynen, kanal tanıtımında gördüğümüz için dizinin tanıtımında da olur diye düşünmüştüm. Umarım ikinci bir fragman vardır ve o fragmanda Berkay Ateş de vardır. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Beklenen tarihti :Z ama fragmanı hiç anlamadım tek Derin sakat kalıyor onu anladım :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Asya, Tekirdağ'dan İstanbul'a taşınıyor peki Tekirdağ'da olanlar ne olacak? Onlar (Bahar, Derya, Selçuk, Cavidan, Güçlü ailesi, dernek üyeleri vs.) da mı geliyor İstanbul'a? Umarım İstanbul mevzusu geçicidir yada güzel bir hikaye yazmıştır yeni gelen senaristler o konu ile ilgili.

Kazadan sonra zaman atlaması yaşanacak ve neler olduğunu göstermeyecekler büyük ihtimalle Yasak Elma'da olduğu gibi. Ama Derin'in sakat kalıp Asya'ya hiç bir şey olmaması çok saçma.

Umarım tek bir fragman ile kalmaz, anlaşılır ve iddialı bir fragman daha verilir. Geçen sezonun izlenilen işleri düşük oranlar ile açılış yaparken Sadakatsiz'in hiç şansı olmayabilir. İlk sezon bölüme göre karar vereceğim devam edip etmeyeceğime, TV'den Kanunsuz Topraklar izlemek istiyorum çünkü.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Hala yeni fragman yok...

Geçen sezonda olduğu kadar takip edemeyecek olsam da beklentimi çok altlarda tutuyorum, belki bir mucize olur. :X

• Üzücü
Reactions: ozmoturk

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
Bu hafta Çarşamba günü güçlü bir rakibi olmayacak o nedenle reytinglerde sezona iyi bir başlangıç yapacağını düşünüyorum. 7-8 bandında açılış yapacaktır tabi iddialı rakipleri gelince bu oranları koruyabilecek mi bakalım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Bu hafta Çarşamba günü güçlü bir rakibi olmayacak o nedenle reytinglerde sezona iyi bir başlangıç yapacağını düşünüyorum. 7-8 bandında açılış yapacaktır tabi iddialı rakipleri gelince bu oranları koruyabilecek mi bakalım.
Sezonu 8 küsürle kapatmıştı en iyisi o reytinglere -2 hatta -3 yazarak düşün. :A