'Sadakatsiz' Yarın Akşam Yayınlanmayacak! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,580
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eza4yxLWUAEp7wI

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, bu hafta yayınlanmayacak!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Berkay Ateş ile Melis Sezen'in paylaştığı dizinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek.

Geçtiğimiz hafta koronavirüs testi pozitif çıkan sonrasında negatife dönen Cansu Dere'nin ardından dizide Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş'in ve birkaç çalışanın testinin pozitif olduğu öğrenildi. (Birsen Altuntaş)

Sadakatsiz, yeni bölümüyle 2 Şubat Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
O kadar çok ara verdi ki dizi, seyircilerine üzülüyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Geçen hafta dizinin takvimi etkilenmeyecek denilmişti oysa. Tam da düşüşe denk gelmesi kötü olmuş ama Annemizi Saklarken ve Kanunsuz Topraklar için iyi bir fırsat.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin bu saatten sonra reyting kaygısı olacağını sanmıyorum, her türlü kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Zaten sezon sonu biteceğini düşündüğüm bir proje, o nedenle yaşayacağı düşüşler olsa bile sorun olmayacaktır.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,089
Puanı
860
Keşke deselerdi önceden ya :( olsun zaten düşüş yaşasa bile aldığı oranlar iyi :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,580
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cansu Dere'nin koronavirüs testi negatif çıkmış, ama sonrasında Berkay Ateş'in testi pozitif çıkmış.
O kadar çok ara verdi ki dizi, seyircilerine üzülüyorum.
Keşke deselerdi önceden ya :( olsun zaten düşüş yaşasa bile aldığı oranlar iyi :Z
Dizinin bu saatten sonra reyting kaygısı olacağını sanmıyorum, her türlü kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Zaten sezon sonu biteceğini düşündüğüm bir proje, o nedenle yaşayacağı düşüşler olsa bile sorun olmayacaktır.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ellerinde stok bölüm yok muydu, öyle bir şey hatırlıyorum sanki.

Berkay Ateş'in de testi pozitif çıkmış. Geçen hafta Ezcacıbaşı-Vakıfbank maçında birkaç koltuk önümüzde oturuyordu ve maç sonu sohbet edip fotoğraf çektirmiştik bir an temaslı olabilir miyim diye düşündüm ama maçın üstünden 1 hafta geçmiş. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,089
Puanı
860
Stok bölüm yayınlanıcaktı hani niye onu yayınlamadılar acaba (b)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,664
Puanı
1,060
Ellerinde stok bölüm yok muydu, öyle bir şey hatırlıyorum sanki.

Berkay Ateş'in de testi pozitif çıkmış. Geçen hafta Ezcacıbaşı-Vakıfbank maçında birkaç koltuk önümüzde oturuyordu ve maç sonu sohbet edip fotoğraf çektirmiştik bir an temaslı olabilir miyim diye düşündüm ama maçın üstünden 1 hafta geçmiş. :A

Ay ne güzel olmuş sevindim adına Özgür nasıl biri peki Berkay Ateş :D

• Beğendim
Reactions: Özgür

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bu dizi haziranda biter bana öyle geliyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay ne güzel olmuş sevindim adına Özgür nasıl biri peki Berkay Ateş :D
Berkay Ateş, Güven Murat Akpınar ve Bora Akkaş beraber gelmişlerdi izlemeye. Berkay'ın sevgilisi Simge Aköz Ezcacıbaşı'nda oynuyor (aynı zamanda milli takımda) onu izlemeye gelmişlerdi. :A

Gayet samimi biriydi ya yanına gelenleri de kırmadı. :A Bir de fotoğraf çektirdik. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,016
Puanı
1,060
Berkay Ateş, Güven Murat Akpınar ve Bora Akkaş beraber gelmişlerdi izlemeye. Berkay'ın sevgilisi Simge Aköz Ezcacıbaşı'nda oynuyor (aynı zamanda milli takımda) onu izlemeye gelmişlerdi. :A

Gayet samimi biriydi ya yanına gelenleri de kırmadı. :A Bir de fotoğraf çektirdik. :A
Voleybol da karışık oturulabiliyor mu? Deplasman tribünü y ok mu? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,664
Puanı
1,060

Evet Simge ile sevgili çok yakıştırdım ikisinide valla çok sevindim adına ablacım paylaşta görelim o zaman :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,580
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayındayken EDHO bu kadar ara vermemiştir desem abartı olmaz her halde? 2 hafta yayınlanmadı yılbaşı arasından dolayı, sonrasında stok bölüm olmasına rağmen verilmiyor. İzleyiciye saygısızlık.

Diğer kanallarda Sadakatsiz'in boşluktan izlendiğini ne zaman fark edip çarşambaya bir iş koyacak acaba? Masumiyet eğer bu sezon yayınlansaydı 7-8 reytingden aşağı kolay kolay almayacak bir hikayesi vardı.