'Sadakatsiz' Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Konusu Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sadakatsiz-17eylul1.jpg

Medyapım'ın ülkemize 'Dr. Foster'dan uyarlayacağı 'Sadakatsiz' dizisinin kadrosu belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu yer alıyor.

Dizinin genel hikayesi ise şöyle:
Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır...
Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

sadakatsiz-17eylul2.jpg

sadakatsiz-17eylul3.jpg

'Sadakatsiz' Ekim'de Kanal D'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadronun beni heyecanlandırmasını isterdim. :(

İlk bölüme şans vereceğim, fragman da bekleniyor artık.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Güzel bir dizi olacak gibi geliyor bana. Orjinalini izlediğimden böyle düşünüyor olabilirim. Seneryosu akıcı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kanal D'nin bunu mutlaka tutturması lazım reklam yapmayı hiç beceremiyor bu kanal ama Medyapım faktörü olacak bu sefer