EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bahar ve Melih'i bebekleriyle beraber finalde bende görmek isterdim, senarist bunu düşünseymiş keşke. Yeliz Kuvancı ve Ali İl ikna edilememişlerdir belki de bilemiyorum. 1-2 detay dışında derli toplu güzel bir final oldu. 2. sezonda çok saçmalasa da özellikle ilk 20 bölümüyle aklımda kalacak bir yapım oldu. Özellikle 90 dakikalık bölümleriyle bütün diğer dizilere örnek olmasını diliyorum. :A
Bazı bölümleri evet çok garipti, o erkek adamın mevzusu da bayağı uzamıştı adı aklıma gelmiyor ondan ötürü dizinin temposu biraz yavaşlamıştı o çıktıktan sonra dizi kendini toparladı gayet güzel bir hal aldı bence. İlk bölümleri ben izlemiyordum bu dizi hakkında önyargılarım çok fazlaydı. :A Süresinin diğer dizilere göre kısa olması çok iyi birşeydi ne zaman bitecek diye beklemiyordum çünkü hep sabit ilerledi. Benim TV dizilerinin sürelerinden pek bir umudum yok çok uzun, zaman israfı TV'den özetle beraber izleyince 8'den 12'ye kadar izliyorsun, bu çok saçma bu sebepten ötürü TV'ye karşıyım artık. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bazı bölümleri evet çok garipti, o erkek adamın mevzusu da bayağı uzamıştı adı aklıma gelmiyor ondan ötürü dizinin temposu biraz yavaşlamıştı o çıktıktan sonra dizi kendini toparladı gayet güzel bir hal aldı bence. İlk bölümleri ben izlemiyordum bu dizi hakkında önyargılarım çok fazlaydı. :A Süresinin diğer dizilere göre kısa olması çok iyi birşeydi ne zaman bitecek diye beklemiyordum çünkü hep sabit ilerledi. Benim TV dizilerinin sürelerinden pek bir umudum yok çok uzun, zaman israfı TV'den özetle beraber izleyince 8'den 12'ye kadar izliyorsun, bu çok saçma bu sebepten ötürü TV'ye karşıyım artık. :A
Erkek adam dediğin Aras sanırım. Süre dolsun diye getirilmiş bir karakterdi. Süresi dolunca hemen çıkardılar. :A

Ben artık komple dizi izlememeye karar verdim, hepsi vakit kaybı. Canın sıkılırsa aç bi film izle yeter. Böylece boş sahnelerle dolu TV dizilerini de boykot etmiş oluyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Erkek adam dediğin Aras sanırım. Süre dolsun diye getirilmiş bir karakterdi. Süresi dolunca hemen çıkardılar. :A

Ben artık komple dizi izlememeye karar verdim, hepsi vakit kaybı. Canın sıkılırsa aç bi film izle yeter. Böylece boş sahnelerle dolu TV dizilerini de boykot etmiş oluyorum. :A
Ha aynen Aras, adı aklıma gelmemişti. Gereksizdi zaten pek önemli bir rolü yoktu. :A

Bu arada bende bayağıdır dizi izlemiyorum tek geçen hafta biraz Seversin'e baktım bu yaz ilk ve tek dizim olacak sanırım. :A Ya bir de bu TV dizileri gerçekten gereksiz ve anlamsız sahnelerle dolu 1,2 heyecanlı şey olucak diye araya 10 tane saçmalıklar koyuyorlar bu da insanı bezdiriyor, bende karşıyım TV izlemeye. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
Nerde o günler ? :A

Şu an teve 2 de yemek masası sahnesi var :X @serhatt @Yakamoz-Asi @Dosi @Zeyno @cookies @Carpe Diem @Özgür @Angelica