Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Abi, sen baban ile Derin'i yan yana gördün üstelik attığı mesajları da gördün ama hala daha Asya'yı suçluyorsun.. :eek:

Asya ver babasına gitsin.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bundan 10 sene önce Tekirdağ'a kimsesiz bir İzmirli doktor geldi. Gönlünü hayırsız bir mimara kaptırıp onunla yuva kurdu. Büyük umutlarla geldiği şehirde hayat ona en çok korktuğu tokadı vurdu. Ancak o, tek başına koca Tekirdağ'a bela oldu. Onun adı Asya Arslan. Onun her zaman bir planı vardır. Tek kusuru şımarık oğlu Ali'yi küçükken dövmemesidir.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Gece bölümü izledim Ali beni deli etti gerçekten yorumlar da da herkes kızıyordu zaten yok böyle bir çocuk yaa sadece Ali değil Derin annesi de sinir etti beni kızlarını unutup Asya ya laf etmeleri gerçekten çok komik
ya

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Son bölümü izledim. 6. bölümden sonra konu tıkanır diyordum ama dizi beni şaşırtmaya devam ediyor hala çok iyi. Bölüm süresi olarak da diğerlerinin örnek alması lazım acilen :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Boşver, MA'dan sonra bir ortak dizimiz daha mı çıkacaktı seninle. :A
Bu aralar güzel ve kaliteli yerli diziler arttı. Mesela geçen sezon hiçbir diziyi takip etmedim. (Babil ilk iki bölüm hariç :A) Bunlara ek olarak Alev Alev’i de izlemeye niyetlenmiştim ama onda gerideyim hala. :/

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu aralar güzel ve kaliteli yerli diziler arttı. Mesela geçen sezon hiçbir diziyi takip etmedim. (Babil ilk iki bölüm hariç :A) Bunlara ek olarak Alev Alev’i de izlemeye niyetlenmiştim ama onda gerideyim hala. :/
Vay be, bu sezon aynı dizileri izliyormuşuz meğer. :A

Alev Alev'de 2. bölümü bitirdim, 3'teyim bende. Zaten güncele yetişmek gibi bir problemim yok, Youtube sağolsun. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Vay be, bu sezon aynı dizileri izliyormuşuz meğer. :A

Alev Alev'de 2. bölümü bitirdim, 3'teyim bende. Zaten güncele yetişmek gibi bir problemim yok, Youtube sağolsun. :A
Aynen vay be. :A Ben de ikinci bölümü izledim en son onda bile aynıymışız. Geçen yoğunluğumda izleyememiştim kaldı öyle. Bir dahaki hafta yetişirim. :A

Bize kapalı ya ben de VPN kullanıyorum. Sadakatsiz’i de öyle izledim. :A

• Harika
Reactions: kerem