'Sabahın Sultanı Seda Sayan' ve 'Gerçeğin Peşinde' Sezon Finali Yapıyor! | Star TV

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
images (32).jpeg.jpg

Star TV' nin sevilen gündüz kuşağı programları Sezon finali yapıyor.

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği, sunuculuğunu ekranların sevilen ismi Seda Sayan'ın yaptığı hafta içi her sabah ekrana gelen program bugün yayınlanan 217. Bölümüyle Sezon Finali yapıyor.

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstendiği, sunuculuğunu Serap Paköz'ün yaptığı, kayıpların bulunduğu kriminal program bugün yayınlanan 617. Bölümüyle Sezon Finali yapıyor.

Sabahın Sultanı Seda Sayan ve Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Yeni Sezonda Star'da.

images.jpeg-1.jpg

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Gerçeğin peşinde adına sevindim. Takip ettiğim bir programdı.

• Beğendim
Reactions: STAR

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Esra Erolda sezon finali
------

617 olmaması gerek 1000 bölümü gecmesi gerek

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Kanalın PT'si berbat ama gündüz kuşağını bu iki program iyi sırtlıyor.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Seni yok saydığım için görmemişim. Söylemene gerek yok yönetim siler zaten.
Benim açtığım bir konu olduğu için söylemem çok normal. Yok sayıp saymaman benim sorunum değil. Bir dahakine konu açarken dikkatle açarsın. Sonuçta giriş yapmadan önce herkesin konusu görünüyor.(tavsiyeme uyacağından eminim.)

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Benim açtığım bir konu olduğu için söylemem çok normal. Yok sayıp saymaman benim sorunum değil. Bir dahakine konu açarken dikkatle açarsın. Sonuçta giriş yapmadan önce herkesin konusu görünüyor.(tavsiyeme uyacağından eminim.)
İşte seni yok saydığım için açtığın konular gözükmüyor bunu bilmiyorsun sanırım. Keşke bunları bilip sonra bana tavsiye vermeye kalksan :A :A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
İşte seni yok saydığım için açtığın konular gözükmüyor bunu bilmiyorsun sanırım. Keşke bunları bilip sonra bana tavsiye vermeye kalksan :A :A
🤦🏻Siyah yazılı kısmı daha anlaşılır bir şekilde okuman temennisiyle.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Onu anladım zaten ama ben çıkış yapmıyorum yapma gereği duymuyorum. Umarım sende bilip bilmeden tavsiye vermeye kalkmasın.
Neyse görüşmemek üzere. Ben seni yok sayma butonunu kullanmadanda da yok sayabiliyorum.