Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın Yayın Tarihi Ertelendi! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dm5yuyu.jpg

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın tarihi ertelendi!

Yapımcılığını Global Medya'nın üstlendiği, sunuculuğunu Seda Sayan'ın yapacağı ve hafta içi her sabah sürpriz konuklarıyla, müzik ve eğlenceyi izleyicilerin evine götürecek olan programın ilk bölümü Karadeniz'de yaşanan sel felaketi nedeniyle 23 Ağustos Pazartesi'ye ertelendi.

k84buex.

Sabahın Sultanı Seda Sayan, 23 Ağustos Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla 09.45'te Star TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Star ve halkımızın bacısı Seda Sayan'ı bu duyarlı davranışından ötürü kutluyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Star'ın anlayışı da çok acayip. Programları yayınlamayalım ama yerine komedi filmi koyalım. Depremlerde akış değişir ama 60 kişinin vefat ettiği seli doğal afetten saymıyoruz.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ne yapmaya çalışıyor bu kanallar bir anlasam ya komedi yerine drama filmi mi koysaydı o da ayrı mesele ya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Program koymayıp komedi programı koymak ne demek ya. Demek ki programın yayınlanmamasının sebebi farklı duyar yalan.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Program koymayıp komedi programı koymak ne demek ya. Demek ki programın yayınlanmamasının sebebi farklı duyar yalan.
Farklı bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Bu durumu bugüne kadar birçok defa yaşadık, kanallar yıllar boyunca kötü bir durum olduğu zaman ülkede canlı programlar olsun, diziler olsun, yarışmalar olsun yayınlanmamıştır.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Farklı bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Bu durumu bugüne kadar birçok defa yaşadık, kanallar yıllar boyunca kötü bir durum olduğu zaman ülkede canlı programlar olsun, diziler olsun, yarışmalar olsun yayınlanmamıştır.
Ufak bir düzeltme yapalım bazı diziler mutlaka yayınlanmıştır. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem and Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ama bunları yayınlamayıp şakşaklı bir komedi filmi yayınlamakta ne biliyim elektirik kesilse de internetim gitmese mantığında gibi geliyor bana.

• Beğendim
Reactions: Hazem