S Sport Kanalları ve Sürpriz Spor İçerikleri BluTV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
blutv-bu-yil-yayinlayacagi-yeni-icerikleri-acikladi-767876.jpg.jpg

Geçtiğimiz günlerde yeni projeleri ile Discovery ortaklığını duyuran BluTV'den sürpriz bir duyuru daha geldi.

Saran Holding bünyesinde D-Smart platformuna özel olarak yayın yapan S Sport kanalları; Premier Lig, Bundesliga, Formula 1, NBA, Moto GP gibi birçok sevilen spor içeriği bugünden itibaren BluTV platformunda yer almaya başladı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Keşke bu hamleleri yıllık üyelik fiyatında indirim yapmadan duyursalardı, daha çok kişi çekerlerdi.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
S Sport'un, S Sport Plus adında dijital bir platformu bulunuyordu -PR'ını da yapıyorlar aslında- o yüzden bu hamle şaşırttı ama neresinden bakarsak bakalım çok iyi hamle tabii. Hali hazırda S Sport Plus kullananlar -benim gibi- veya alacak olanlar bundan sonra BluTV'ye abone olarak hem S Sport içeriklerine hem de dizi, film ve belgesellere erişim sağlayabilecekler. BluTV adına yine başarılı bir atılım daha kısacası...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
S Sport'un, S Sport Plus adında dijital bir platformu bulunuyordu -PR'ını da yapıyorlar aslında- o yüzden bu hamle şaşırttı ama neresinden bakarsak bakalım çok iyi hamle tabii. Hali hazırda S Sport Plus kullananlar -benim gibi- veya alacak olanlar bundan sonra BluTV'ye abone olarak hem S Sport içeriklerine hem de dizi, film ve belgesellere erişim sağlayabilecekler. BluTV adına yine başarılı bir atılım daha kısacası...
Ortağım
Whats Up Hello GIF by Make it Move

Ortalıkta yokken ne yaptın?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu da çok iyi bir hamle olmuş. BluTV son dönemde büyük atağa kalktı. İçeriği her alanda çok güçlendiriyorlar. Daha Discovery içerikleri gelecek...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam