Sıla'dan İki Yeni Albüm Müjdesi, ''Joker 2'' Geliyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1584900014319.png
,
Türk müziğinin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, Instagram'da canlı yayında iki yeni albüm müjdesi verdi!

12 şarkılık bir albüm hazırlığının içerisinde olduğunu açıklayan Sıla Gençoğlu; albümde Cem Adrian, Sezen Aksu, Efe Bahadır, Murat Yeter, Sabi Saltiel, Ozan Bayraşa, Gürsel Çelik ve Ercan Saatçi gibi isimlerin de şarkılarının olacağını belirtti. Şarkıların yazım aşamasının tamamlandığını, stüdyo çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıkladı.

Sıla, 2012'de yayınlanan ve büyük ilgi gören ''Joker'' albümünün ise ikincisinin geleceğini müjdeledi.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Joker 2'de hangi albümlerden şarkılar olacak acaba. Yeni bir "Yoruldum" çıksa güzel olur. Gerçi onun dışında vasat sayılacak bir albümdü.

Yeni albüm için de pek ümitli değilim ne yazık ki. Sıla eski söz yazarı kimliğini çoktan kaybetti. Belki diğerlerinden aldığı şarkılardan bir şeyler çıkar...

• Olmamış
Reactions: denizz19

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kendi açımdan harika bir haber, çalışacağı isimlerde harika... Heyecanlı bir şekilde bekliyorum.. Sıla yapacak ve olmayacak 😇😍

• Harika
Reactions: denizz19

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Joker 2'de hangi albümlerden şarkılar olacak acaba. Yeni bir "Yoruldum" çıksa güzel olur. Gerçi onun dışında vasat sayılacak bir albümdü.

Yeni albüm için de pek ümitli değilim ne yazık ki. Sıla eski söz yazarı kimliğini çoktan kaybetti. Belki diğerlerinden aldığı şarkılardan bir şeyler çıkar...
Sıla'nın en iyi albümü açık ara Konuşmadığımız Şeyler Var... Kafa, Acısa da Öldürmez, Zamanında, Vur Kadehi Ustam tüm hitler oradaydı. Keşke onun 2. gelseydi...

'Joker'i zirveye çıkaran Sevişmeden Uyumayalım oldu, tek başına sırtlar albümü. Bir de Yoruldum vardı tabi.

Joker 2 albümü için ekipçe çalışıyorlarmış ama daha temeldeymiş, 1-2 yıldan önce gelmez gibi. Ek olarak 2019'da albümü 4-5 şarkılık yayarak paylaşmadan da pek beklediğini bulamamış, direkt yeni albüme geçiyormuş onu tamamlamadan...

• Beğendim
Reactions: bazinga