Müzik Sıla

denizz19

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Sesiyle,şarkı sözü ve besteleriyle,güzelliğiyle,mimikleriyle ve farkıyla müzik dünyasına bomba gibi giriş yapmış ve başarısını kat ve kat arttırmaya devam eden sanatçı :)

Siz neler düşünüyorsunuz Sıla hakkında.En beğendiğiniz,favorin diyebileceğiniz şarkısı hangisi? Cevapları bekliyorum :)

Dön Demeyi Unuttum ve Cam şarkılarını çok sevdiğim sesiyle güzelliğiyle söz yazarlığı ve besteciliğiyle müzik dünyasında kentini kanıtlamış gerçek bir sanatçı :)

Sıla Gençoğlu

Sesiyle, güzelliğiyle, yazdığı şarkı sözleriyle, kısacası her şeyiyle benim için bir numaralı sanatçı.

Bir kere tarzı çok farklı. Şarkıların bazı yerlerinde ahkam keserken bazı yerlerini de öyle bir duygusal yorumluyor ki işte bu yüzden Sıla'yı çok seviyorum. Tüm şarkıcılar birbirine çok benziyor ama Sıla içlerinde benzemesi imkansız bir şarkıcı. Güzelliği paha biçilemez derecede, özellikle o buğulu bakışlarıyla bizleri adeta büyülüyor. Diyecek pek bir şey yok aslında. Her şeyiyle mükemmel ötesi bir şarkıcı. :)

Bir kere tarzı çok farklı. Şarkıların bazı yerlerinde ahkam keserken bazı yerlerini de öyle bir duygusal yorumluyor ki işte bu yüzden Sıla'yı çok seviyorum. Tüm şarkıcılar birbirine çok benziyor ama Sıla içlerinde benzemesi imkansız bir şarkıcı. Güzelliği paha biçilemez derecede, özellikle o buğulu bakışlarıyla bizleri adeta büyülüyor. Diyecek pek bir şey yok aslında. Her şeyiyle mükemmel ötesi bir şarkıcı. :)
+1

Her albümü, her şarkısı dinlenesi henüz kariyerinin başlarında olmasına rağmen Türkiye'nin en iyi kadın ses sanatçılarından biri...

Oluruna Bırak, Boş Yere, Yoruldum, Kenar Süsü gibi anlam yüklü harika slow şarkılar, Alain Delon, ...dan Sonra gibi inanılmaz eğlenceli şarkılara imza attıktan sonra bir anda kariyeri tepetaklak olan bir şarkıcı. Söz kalitesi hızla düştü ve şarkılarında ne anlam ne eğlence kaldı.

Her şeye karşın Konuşmadığımız Şeyler Var Türk pop tarihinin en iyileri arasında anılmayı hak ediyor.