slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,282
Puanı
860
Onda zevksiz olan sensin canım, gayet güzel şarkıları var. Sıla'nın şarkıları gibi kulak kanatmıyor... Ayrıca Demet Akalın > Sıla.
Senin kadar olamam Emre'cim :A aa bak haklısın hakkını yiyemem bazı şarkıları güzel ama kalanı birbirinden kötü :A. Demet Akalın feci kanatıyor varoş şey :A. Sıla >>>>>> Demet Akalın anca getir götürün yapar Sıla'nın :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senin kadar olamam Emre'cim :A aa bak haklısın hakkını yiyemem bazı şarkıları güzel ama kalanı birbirinden kötü :A. Demet Akalın feci kanatıyor varoş şey :A. Sıla >>>>>> Demet Akalın anca getir götürün yapar Sıla'nın :F
20220522_142753.jpg

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hazır milyon kere dinlediğim eski şarkılara dalmışken bir süre onları kenara atıp dinleyeyim bari. :A Hem en kaliteli yorumlar da gelmiş olur. :A
Eski şarkılara ufak bir ara verdim ben de, yeterince doyduğumu düşünüyorum tüm şarkılarına. Bu albüm bana bir yıl falan yeter, umarım Sıla bir daha arayı bu kadar fazla açmaz. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Tam böyle 2010'lu yılların başında çıkan şarkıların tadı var albümde. Kalksın Uyuyanlar, Ansızın ve Sek şimdilik öne çıkıyorlar ama favorilerim ilerki zamanlarda tam belli olacaktır. Özellikle müzik sektörü bu haldeyken uzun sürenin ardından 15 şarkılık dolu solu albümlere hasret kalmışız. Hayırlı uğurlu olsun. :Z

Tek eleştirebileceğim nokta şarkılarının küçük harflerle yayınlama takıntısı olabilir. Çok alışılmış basit bir fikir bence. Neyse, da nazar boncuğu olsun. :A @Yiğitt

• Harika
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Onda zevksiz olan sensin canım, gayet güzel şarkıları var. Sıla'nın şarkıları gibi kulak kanatmıyor... Ayrıca Demet Akalın > Sıla.
Olm hiç sevmiyorsan emeğe saygı göster.. Sıla neredeyse tüm şarkılarını kendi yazıyor, besteliyor... Demet Akalına veriyor bir tane şarkı gerisi yok.. İleride Sıla yaşamaya devam ederken Demet Akalın twitterda kırık Türkçesi ile varolmaya çalışmaya devam edecek... Üreten yaşamaya devam eder bunu unutma.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tam böyle 2010'lu yılların başında çıkan şarkıların tadı var albümde. Kalksın Uyuyanlar, Ansızın ve Sek şimdilik öne çıkıyorlar ama favorilerim ilerki zamanlarda tam belli olacaktır. Özellikle müzik sektörü bu haldeyken uzun sürenin ardından 15 şarkılık dolu solu albümlere hasret kalmışız. Hayırlı uğurlu olsun. :Z

Tek eleştirebileceğim nokta şarkılarının küçük harflerle yayınlama takıntısı olabilir. Çok alışılmış basit bir fikir bence. Neyse, da nazar boncuğu olsun. :A @Yiğitt
Ben de albümden eskilerin tadını aldım, gerçekten enfes olmuş. Öne çıkanlar benim için de öne çıkanlar, Mektup şarkısı da enfes olmuş onu yeni keşfettim şans ver bence. :A

Mekanın sahibi geldi sonunda...

• Harika
Reactions: kerem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olm hiç sevmiyorsan emeğe saygı göster.. Sıla neredeyse tüm şarkılarını kendi yazıyor, besteliyor... Demet Akalına veriyor bir tane şarkı gerisi yok.. İleride Sıla yaşamaya devam ederken Demet Akalın twitterda kırık Türkçesi ile varolmaya çalışmaya devam edecek... Üreten yaşamaya devam eder bunu unutma.
Ortada bir emek olsa saygı duyayım diyeceğim ama emek yok, şarkıları kendi yazacağına başkasından alsa ortaya çok daha güzel iş çıkabilirdi bence abi. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ortada bir emek olsa saygı duyayım diyeceğim ama emek yok, şarkıları kendi yazacağına başkasından alsa ortaya çok daha güzel iş çıkabilirdi bence abi. :D
Kendin beğenmedin diye emek yok demek çok yanlış ve saygısızca bir yorum değil mi? 3-4 yıldır üzerinde hazırlanan bir albüm, bir anda piyasaya sürülmedi ki. Nereden biliyorsun emek olmadığını?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kendin beğenmedin diye emek yok demek çok yanlış ve saygısızca bir yorum değil mi? 3-4 yıldır üzerinde hazırlanan bir albüm, bir anda piyasaya sürülmedi ki. Nereden biliyorsun emek olmadığını?
Yanlış ve saygısızca olduğunu düşünmüyorum yorumumun. Eğer emek olsaydı çok daha farklı şarkılar dinleyebilirdik bence.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060

Emek yok demen bencede yanlış kaç yıldır bu albüme hazırlanıyor Sıla bence albümde çok güzel olmuş :D
------

Tamam emmisi sen sinirlenme biz gerekirse @Angelica ile onu bir sandalyeye bağlar fikrini değiştirene kadar sıla dinletiriz 😈😂😂

:ANe yaparsak yapalım @Emre Ozansoy Sıla dinlemez :A
------

@Yiğitt profilin kapalı yazamadım ordan neden konseri eylüle ertelenmiş onunla ilgili birşey dendimi

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emek yok demen bencede yanlış kaç yıldır bu albüme hazırlanıyor Sıla bence albümde çok güzel olmuş :D
------

:ANe yaparsak yapalım @Emre Ozansoy Sıla dinlemez :A
------

@Yiğitt profilin kapalı yazamadım ordan neden konseri eylüle ertelenmiş onunla ilgili birşey dendimi
Sağlık sorunları denmiş, 1 Haziran'daki Bursa konseri de iptalmiş... Umarım bir sıkıntı yoktur. :(

• Üzücü
Reactions: Angelica