Sıla’dan ‘Maxi Single’ Sürprizi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Albüm beklenirken Sıla’dan sürpriz bir proje geliyor...

“Acı” ismindeki dört şarkılık albümde Ağrı, Sabır, Medet ve Sabır (Club Remix) şarkıları yer alacak. Sony Music’te kısa sürede dinlenmeye başlayacak şarkılar kısa sürede müzik piyasasında da satılmaya başlanacak.

Sıla’nın yeni 12-13 şarkılık albümünün ise Mayıs-Haziran aylarında gelmesi bekleniyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Artık özel hayatına özen gösterip dikkatli olup müziğe odaklansa iyi olacak :)

• Harika
Reactions: Turkuazz

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nasıl olsa reklamını güzel yaptı. Ama davadan sonra çıkartacak yüzü olabilecek mi merak ediyorum.
Sıla'nın ne reklama ihtiyacı olacak Allah aşkına? Avrupa'da Tarkan'dan sonra en çok dinlenen sanatçı Sıla, albümleri rekorlar kıran Sıla, Harbiye'yi 8-9 kere üst üste dolduran Sıla. Her bileti günler öncesi tükenen Sıla. Reklama ihtiyacı yok. :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Klaus

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Gelsin artık özledik. :(

Bu arada bu single’daki şarkılar albümde yer alıyorsa (ki öyle tahmin ediyorum) doğru bir hamle olmuş bence. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Albümde yok diye biliyorum, bu dörtlü ayrı albüm tarzı olacakmış. 12 şarkılık albüm farklı. :X
Kötü olmuş. O zaman albümden 3 ay önce single yayınlamanın ne maksadı var ki? :D

Bu arada Youtube’da Sony Music Türkiye şöyle bir şey paylaşmış. 27 Şubat’mış tarihi, konuya ekle istersen. :Z

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Şiddet görmüş mü? Emin miyiz?

Valla morluklarını net şekilde gördük yüzünde kolunda bilal özcanın ulaştığı görüntülerde gözündeki morluk net şekilde belliydi niye dayak yedim diye yalan söylesin Sılanın buna ihtiyacı yok ki