xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
61,804
9,542
1,060
Ankara
atv'nin fenomen dizisi Avrupa Yakası'nın başrolleri Sütçüoğlu ailesinin sahip olduğu ve yaşadığı apartman.

Gazanfer Özcan'ın canlandırdığı Tahsin Sütçüoğlu tarafından yaptırılmıştır. Burhan Altıntop'un deyimiyle Nişantaşı'nın göbeğinde bulunur. Burhan karakteri aynı zamanda buraya 'Sütçüoğlu Rezidansı' da der.

Çok yakınında Sütçüoğlu Muhallebicisi bulunur. Birkaç bölümde apartmanın altında boş dükkan olduğundan bahsedilir. Ailenin muhallebicisinin neden bu dükkanda olmadığını düşünmüşümdür. Sanırım dükkan küçük. :A

İstanbul'a gittiğimde gidip görmek ve önünde fotoğraf çektirmek istediğim apartmandır. Apartmanın gerçek adı 'Antik Konak'tır.

Gündüz:
2.png

Gece:
1.jpg

Ekli dosyalar

• 510.9 KB Görüntüleme: 548
  • 66.7 KB Görüntüleme: 298

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
29,137
3,206
910
1 kere gitmek nasip oldu geçen sene,aynı böyle duruyor bi değişim yok pek :D

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
44,759
25,869
1,061
İstanbul
@MasacRE- izler miydin? :A Benim yerime gitsene. :A @Aserat
Bir gün gitmeyi çok isterim ama etrafta uyuz Burhan'a rastlamak istemiyorum. O yüzden şimdilik kalsın. :A
İzlerdim :A Gülse Birsel'in en iyi işi buydu. Sonlara doğru bozulmaya başlamıştı, ardından Yalan Dünya ve Jet Sosyete'yle düşüşünü hızla sürdürmeye devam ediyor :A
Survivor izleyen birinin Yalan Dünya ve Jet Sosyete'nin kalitesini anlamasını bekleyemeyiz. :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,394
1,060
27
Giresun

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
44,759
25,869
1,061
İstanbul
Kira veriyor Burhan o odaya büyüğünü alacak tabii. :A Tokat'ın Gururu. :bhr:
Bu mesajdan sonra izlediğim bölümde de hem millete gelen hediyelerin üstüne yattı, hem de Aslı'nın boşanma işini sabote etti. Mesela Volkan da çoğu zaman bencillik yapıyordu veya Selin de zaman zaman fazla salaklaşıyordu ama hiç bu kadar sinir olmamıştım. :A

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
61,804
9,542
1,060
Ankara
Bu mesajdan sonra izlediğim bölümde de hem millete gelen hediyelerin üstüne yattı, hem de Aslı'nın boşanma işini sabote etti. Mesela Volkan da çoğu zaman bencillik yapıyordu veya Selin de zaman zaman fazla salaklaşıyordu ama hiç bu kadar sinir olmamıştım. :A
Aslı hak etti ama onu. :A Kozalak bile vermedi Makbule'ye. :F