Süslü Korkuluk'un Yayınlanacağı Adres Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
r4e42xv.jpg

Süslü Korkuluk'un yayınlanacağı adres belli oldu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği, senaryosunu OGM Yazı Grubu'nun kaleme aldığı, kadrosunda Çağatay Ulusoy, Alina Boz ile Olgun Şimşek'in yer aldığı dizi Netflix'te yayınlanacak.

Yüksek maliyeti nedeniyle TV kanallarında kendisine yer bulamayan dizinin Netflix'te yayınlanacağına dair resmi duyuru ise önümüzdeki günlerde yapılacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gayette tutardı bu dizi ya herkes Alina Çağatay uyumunu bekliyordu yanlış karar tv de olacaktı ya
Tutacağına garanti gözüyle baktığımız dizilerin çoğu harcandı, bu öyle olmazdı ama olma ihtimali olan bir şey. Ayrıca maliyetini (2 milyon TL) karşılaşması için çift haneli reytingler alması lazım ama alamayabilirdi.

• Beğendim
Reactions: cookies

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
OGM ne yaptı etti Netflix'e verdi demek diziyi. :A TV için hazırlanılan bir işi dijitalde izlemek ilginç olacak. Umarım hikaye sadece aşk üzerinden gitmez de dijitale yakışır bir iş olur.

Dizinin dijitale göre düzenlenmesi, çekimlerin başlaması vs. derken bayağı bekleyeceğiz bu diziyi anlaşılan. :A Ki Netflix'in politikası da malum geçen sene çekimleri tamamlanan Uysallar, Yakamoz ve Sıcak Kafa bile hala yayınlanmamışken bu dizinin başlaması 2023'ü bulur. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060
OGM ne yaptı etti Netflix'e verdi demek diziyi. :A TV için hazırlanılan bir işi dijitalde izlemek ilginç olacak. Umarım hikaye sadece aşk üzerinden gitmez de dijitale yakışır bir iş olur.

Dizinin dijitale göre düzenlenmesi, çekimlerin başlaması vs. derken bayağı bekleyeceğiz bu diziyi anlaşılan. :A Ki Netflix'in politikası da malum geçen sene çekimleri tamamlanan Uysallar, Yakamoz ve Sıcak Kafa bile hala yayınlanmamışken bu dizinin başlaması 2023'ü bulur. :A

Paragrafın özeti: Ölme eşeğin ölme, yaz gelsin, yonca bitsin. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Olması gereken oldu. Rising of dijital platformlar :D tv de suyu çıkarılacağına kaliteli bir şey izleyeceğiz. Bekliyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Dijitalda ilgi göreceğini düşünmüyorum.
Bi sürü dizi var, bu da 1-2 hafta gündem olup sonra unutulur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
İyi oldu. Çağatay yaptığı dijital işlerden sonra artık televizyona düşmemeli.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409

Kivanç'ın dizisi millatan önce çekimlerini tamamladı hala haber yok bu kim bilir kaç yıl sonra yayınlanır :A :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Tutacağına garanti gözüyle baktığımız dizilerin çoğu harcandı, bu öyle olmazdı ama olma ihtimali olan bir şey. Ayrıca maliyetini (2 milyon TL) karşılaşması için çift haneli reytingler alması lazım ama alamayabilirdi.

Alabilirdi kesin tutacak işlerden biriydi bu Tv de olacaktı bence

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke TV'de yayınlansaydı ya, Star TV'de izlemek isterdim bu diziyi. Çağatay Ulusoy yeterince dijitalde iş yaptı bence, artık TV'de bir dizide rol almalı diye düşünüyorum. Diziyi merakla bekliyorum bu arada, dijitalde kısa süreli olması avantajı olur. :X