Süper Lig Tahmin Yarışması | Kicktipp - 4.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Spor Toto Süper Lig 2020-21 sezonu 4. Haftası Cuma günü devam edecek. Bizler de bu sezonun 42 haftası boyunca her hafta maç skorlarını tahmin etme konusunda yarışmaya devam edeceğiz.

startseite.png

Kuralları ve puanları kısaca hatırlayalım:

Tek yapmanız gereken ilgili maçların başlamasına son 30 dakika kalıncaya dek maçlara dair skor tahminlerinizi yazıp 'altta yer alan 'submit'' butonuna basarak sisteme tahminlerinizi göndermeniz. İsteyen tüm sezonu ya da birkaç haftalık tahminleri bile aynı anda gönderebilir, erken göndermek konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek ya da 2-2 berabere biten maça 2-2 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 2 Puan (örnek: 1-3 biten maçı 0-2 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği doğru tahmin ederseniz: 1 Puan (örnek: 1-0 biten maçı 2-0 olarak olarak tahmin etmek ya da 2-2 biten maçı 1-1 olarak tahmin etmek)

4.Hafta Puan Tablosu:
screenshot-2020-10-16-113914-jpg.93889

4.Hafta Maç Fikstürü:
Ekran görüntüsü 2020-09-29 133831-1.jpg

Not: Maçların yanında yer alan saatler maçların gerçek başlama zamanı değil, sizin tahminleri son gönderebileceğiz saatlerdir.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2020-09-29 134020-1.jpg
    Ekran görüntüsü 2020-09-29 134020-1.jpg
    127.8 KB · Hit: 261

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@kerem böyle bir tahmin yarışmasında da buldum kendimi :A
Futbol ile alakan olmasada aramıza katılabilirsin. Skorları at, ne kadar tutarsa :A
Konuda var açıklama.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@kerem böyle bir tahmin yarışmasında da buldum kendimi :A
Futbol ile alakan olmasada aramıza katılabilirsin. Skorları at, ne kadar tutarsa :A
Konuda var açıklama.
Futbol ile artık alakam yok diyelim, zira eskiden ağır fanatiktim maalesef. :A

Seni mı kıracağım, katılırım tabii. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Futbol ile artık alakam yok diyelim, zira eskiden ağır fanatiktim maalesef. :A

Seni mı kıracağım, katılırım tabii. :A
@Tolstoyevski yeni bir kurban daha bulduk :A ilgilen
Tols başlattı ama bi baktım ben de yürütmeye başladım. Şimdilik 1 hafta o 1 hafta ben ama korkuyorum üstüme yıkacak hepsini diye :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski yeni bir kurban daha bulduk :A ilgilen
Tols başlattı ama bi baktım ben de yürütmeye başladım. Şimdilik 1 hafta o 1 hafta ben ama korkuyorum üstüme yıkacak hepsini diye :A
@kerem ana konuda oyunun tüm olayı kısa özet halinde yazıyor kaydolmak da dahil fakat oyun sitesi Alman menşeli ve oyunun asıl dili Almanca olduğu için siteyi rahatça çözersin zaten. :A Tahminlerde öncelik bilgi değil tamamen şans ve haftada birkaç dakikanı alacağı için yormaz gözü kapalı dahil olursun yarışa. :A

• Beğendim
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@kerem ana konuda oyunun tüm olayı kısa özet halinde yazıyor kaydolmak da dahil fakat oyun sitesi Alman menşeli ve oyunun asıl dili Almanca olduğu için siteyi rahatça çözersin zaten. :A Tahminlerde öncelik bilgi değil tamamen şans ve haftada birkaç dakikanı alacağı için yormaz gözü kapalı dahil olursun yarışa. :A

İkiz gibi takılıyorsunuz. Yakışmış ama bu konular sana. :A

Tahminleri ne zaman yapıyoruz? :D
@Tolstoyevski ile dostluğumuz 2016ya dayanıyor ve aynı anda renktaş oluncada birlikte yürüttüğümüz 3. Etklnlik olu bu :bhr:
En Favori Erkek Oyuncu etkinliğini de aradan çıkardık :A
Uyumumuz iyi çok şükür :Z
Yarın haftanın ilk maçı başlamadan yapabilirsin

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

@Tolstoyevski ile dostluğumuz 2016ya dayanıyor ve aynı anda renktaş oluncada birlikte yürüttüğümüz 3. Etklnlik olu bu :bhr:
En Favori Erkek Oyuncu etkinliğini de aradan çıkardık :A
Uyumumuz iyi çok şükür :Z
Yarın haftanın ilk maçı başlamadan yapabilirsin
Almanca bir şey göremedim ben. Ne sıklıkla tahmin yapıyoruz ki? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Almanca bir şey göremedim ben. Ne sıklıkla tahmin yapıyoruz ki? :A
Şimdilik haftada bir yani süper lig maçları oynandıkça, bu sezon süper lig 42 hafta süreceği için 42 hafta boyunca haftada bir işlem sürecek birkaç dakika. :A Ama isteyen tek oturuşta haftalar sonrasının bile tahminini yapabilir fakat pek stratejik olmaz form durumları, takımların genel durumu vb değişebileceği için :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Şimdilik haftada bir yani süper lig maçları oynandıkça, bu sezon süper lig 42 hafta süreceği için 42 hafta boyunca haftada bir işlem sürecek birkaç dakika. :A Ama isteyen tek oturuşta haftalar sonrasının bile tahminini yapabilir fakat pek stratejik olmaz form durumları, takımların genel durumu vb değişebileceği için :A
Güzel ama ben bol keseden sallarım, buradakı futbolu bile istemeye istemeye takip ediyorum. Fazlasıyla sinir bozucu çünkü. :A @Dosi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...