Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 33.Hafta (Hafta İçi Maçları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Süper Lig 2020-21 sezonunda 33. Haftası, 6 Nisan Salı günü başlayacak.

Kuralları ve puanları kısaca hatırlayalım:

Tek yapmanız gereken ilgili maçların başlamasına son 30 dakika kalıncaya dek maçlara dair skor tahminlerinizi yazıp 'altta yer alan 'submit'' butonuna basarak sisteme tahminlerinizi göndermeniz. İsteyen tüm sezonu ya da birkaç haftalık tahminleri bile aynı anda gönderebilir, erken göndermek konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek ya da 2-2 berabere biten maça 2-2 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 2 Puan (örnek: 1-3 biten maçı 0-2 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği doğru tahmin ederseniz: 1 Puan (örnek: 1-0 biten maçı 2-0 olarak olarak tahmin etmek ya da 2-2 biten maçı 1-1 olarak tahmin etmek)

32.Hafta Puan Tablosu:

img_20210405_200244-jpg.101248

33.Hafta Maç Fikstürü:

Ekran görüntüsü 2021-04-05 222533.jpg

Süper Lig Güncel Puan Tablosu:

Ekran görüntüsü 2021-04-05 222703.jpg

TAHMiNLERİNiZİ ŞİMDİDEN YAPMAYI UNUTMAYINIZ.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tahmin yapanlar arasında sadece 0 puan başarısı gösteren bana kocaman bir Maşallah
Ekli dosyayı görüntüle 101306

Anadolu’da bir inanç vardır üst üste başarılı olunca yani her şey yolunda gidince mutlaka nazarın kırılması içni bir şey yapmak gerekir, mesela parmağı kanatmak gibi o akan kan nazarı korur ve yola devam etmeyi sağlar misali ya da bardağın kırılması, camın kırılması vb. Yani senin üst üste başarılı haftalarından sonra bu haftalar böyle olması da böyle bir durumdan ibaret...

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Artık iyice koptum kicktipp'te
Tüm kalan haftaların tahminlerinide yaptım. Edit falanda yapmam. Ne kadar puan gelirse artık. Hiç bir şansım kalmadığı için kafam rahat. Keşke en başından kötü gitseydim. Daha iyi olurdu. Siz diğerlerine bol şans dilerim ilk 3 için.

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
33. Haftayı tamamladık. @Dosi haftaya damga vurdu ve 0 puan alarak rekor kırarak ismini altın harflerle yazdırdı. Buna rağmen hâlâ zirveden uzak olmaması şaşırtıcı.

Haftanın birincisi @mesmeso olurken, genel tabloda zirvenin adı @Tolstoyevski oldu.
Ekli dosyayı görüntüle 101338
@Dosi @Tolstoyevski @Sherlock @MEnes @xdragxx @The_Erinch @bazinga @Sylvester @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @hayret bi şey @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl
@HeisenBerg @pompy @secquin @hasanca
Şu an şok oldum. Ben bu hafta tahmin yaptığımı bile unutmuşum. :D Kaç hafta üstüne iyi geldi bu skor. :D

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Neredeyse hiçbir maçın sonucunu bilememiş olmama rağmen iki maçta tam isabet yaparak dördüncü kapattığım ilginç bir hafta oldu. :A

@Dosi'yi kutluyorum en az 10'da 10 yapmak kadar zor bir şeye imza attı. Ben de birkaç kez çok yaklaşsam da başaramamıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Neredeyse hiçbir maçın sonucunu bilememiş olmama rağmen iki maçta tam isabet yaparak dördüncü kapattığım ilginç bir hafta oldu. :A

@Dosi'yi kutluyorum en az 10'da 10 yapmak kadar zor bir şeye imza attı. Ben de birkaç kez çok yaklaşsam da başaramamıştım. :A
önemli olan her alanda damga vurmak :A ben hem en cok 3 puan alan oldum zamaninda, hem de 0 puan gibi müthis bir skolara imza attim :A en cok hafta birinciliginde de zirvedeyim 12.Adam ile. 0 puan ile ilk 3 te olmak büyük basari :A bakalim daha ne ilklerim olacak :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
En son baktığımda 2 puandaydım ama Allah Denizlispor ve adının tam halini çıkaramadığım takımın maçından razı olsun 3 puan vermiş bana. :A :bhr:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
33. Haftayı tamamladık. @Dosi haftaya damga vurdu ve 0 puan alarak rekor kırarak ismini altın harflerle yazdırdı. Buna rağmen hâlâ zirveden uzak olmaması şaşırtıcı.

Haftanın birincisi @mesmeso olurken, genel tabloda zirvenin adı @Tolstoyevski oldu.
Ekli dosyayı görüntüle 101338
@Dosi @Tolstoyevski @Sherlock @MEnes @xdragxx @The_Erinch @bazinga @Sylvester @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @hayret bi şey @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl
@HeisenBerg @pompy @secquin @hasanca
büyük sürpriz :eek:

• Üzücü

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok emin olduğum bir durum var, o da bundan sonra bu haftadan daha kötü bir hafta geçirmeyecek olmam :Z benden korkabilirsiniz artık 😎 @Tolstoyevski @bazinga @12.Adam
Senin şu "bu hafta şov yapacağım, farkı açacağım" mesajını arıyordum, ilk defa böyle konuştun totem ters tepmesin demiştim ve her şey o mesajından sonra başladı... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...