Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 18.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Süper Lig 2020-21 sezonunda 18. Haftası ile devam ediyoruz.

Kuralları ve puanları kısaca hatırlayalım:

Tek yapmanız gereken ilgili maçların başlamasına son 30 dakika kalıncaya dek maçlara dair skor tahminlerinizi yazıp 'altta yer alan 'submit'' butonuna basarak sisteme tahminlerinizi göndermeniz. İsteyen tüm sezonu ya da birkaç haftalık tahminleri bile aynı anda gönderebilir, erken göndermek konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek ya da 2-2 berabere biten maça 2-2 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 2 Puan (örnek: 1-3 biten maçı 0-2 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği doğru tahmin ederseniz: 1 Puan (örnek: 1-0 biten maçı 2-0 olarak olarak tahmin etmek ya da 2-2 biten maçı 1-1 olarak tahmin etmek)

17.Hafta Puan Tablosu:

IMG_20210108_133806.jpg

18.Hafta Maç Fikstürü:

IMG_20210108_133738.jpg

Süper Lig Güncel Puan Tablosu:
IMG_20210108_134059.jpg

------

Tahmin yapmayı unutmayın, ertelemeyin sakın :A

@Dosi @Tolstoyevski @Sherlock @MEnes @xdragxx @The_Erinch @bazinga @Sylvester @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso61 @Felon @Polat Şaşmaz @Turkuazz @hayret bi şey @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @pompy @hasanca

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Genelde iyi gittiğim haftanın ertesinde batırıyorum. İnşallah yine aynısı olmaz.

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060

Süper Lig 2020-21 sezonunda 18. Haftası ile devam ediyoruz.

Kuralları ve puanları kısaca hatırlayalım:

Tek yapmanız gereken ilgili maçların başlamasına son 30 dakika kalıncaya dek maçlara dair skor tahminlerinizi yazıp 'altta yer alan 'submit'' butonuna basarak sisteme tahminlerinizi göndermeniz. İsteyen tüm sezonu ya da birkaç haftalık tahminleri bile aynı anda gönderebilir, erken göndermek konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek ya da 2-2 berabere biten maça 2-2 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 2 Puan (örnek: 1-3 biten maçı 0-2 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği doğru tahmin ederseniz: 1 Puan (örnek: 1-0 biten maçı 2-0 olarak olarak tahmin etmek ya da 2-2 biten maçı 1-1 olarak tahmin etmek)

17.Hafta Puan Tablosu:

Ekli dosyayı görüntüle 97722

18.Hafta Maç Fikstürü:

Ekli dosyayı görüntüle 97723

Süper Lig Güncel Puan Tablosu:
Ekli dosyayı görüntüle 97724
------

Tahmin yapmayı unutmayın, ertelemeyin sakın :A

@Dosi @Tolstoyevski @Sherlock @MEnes @xdragxx @The_Erinch @bazinga @Sylvester @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso61 @Felon @Polat Şaşmaz @Turkuazz @hayret bi şey @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @pompy @hasanca
İşlem şimdi bitti. @Dosi Hanım. :A

• Harika
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu sefer tabloya bakarak yaptım umarım batmam. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Allah aşkına şu maça nasıl Sivas kazanır dediniz? :A
Kötü form, bir sürü eksik iyisiniz vallaha :A

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kaybeden biz olduk :T:
Bir takımın skorunuda değiştirdim. 1-1 yazmıştım. Bakalım bu değişiklik işe yarayacak mı :A en son değişiklik puan getirmişti.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kaybeden biz olduk :T:
Bir takımın skorunuda değiştirdim. 1-1 yazmıştım. Bakalım bu değişiklik işe yarayacak mı :A en son değişiklik puan getirmişti.

Forumda neden anadolu takımı maçlarında "deplasman takımlarına" bu kadar güveniliyor anlam veremiyorum ve hayret ediyorum :A Anadolu takımları deplasmanda ise şansları en fazla %20'dir, daha bile düşüktür buna Antep ve Alanya bile dahil. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Forumda neden anadolu takımı maçlarında "deplasman takımlarına" bu kadar güveniliyor anlam veremiyorum ve hayret ediyorum :A Anadolu takımları deplasmanda ise şansları en fazla %20'dir, daha bile düşüktür buna Antep ve Alanya bile dahil. :A
Bana ne laf anlatıyorsun, ben takımların özelliklerine bile bakmadan sallıyorum genelde :A @hayret bi şey

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
15 maçtır yenilmiyor genel olarak kaldı ki eski deplasman farkı yok ki baksak istatistiklere bu sezon öyle bir fark yoktur.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
15 maçtır yenilmiyor genel olarak kaldı ki eski deplasman farkı yok ki baksak istatistiklere bu sezon öyle bir fark yoktur.
Seyircisiz maçlar nedeniyle deplasman faktörü belki eskisi gibi değil ama halen önem arz ediyor çünkü farklı şehre gidip farklı bir havada ortamda stadyumda zeminde oynama durumu var. Antep'in havasıyla Sivas'ın havası bile aynı değildir ve bunlar da önemli bence. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya şansa bildiniz işte :A
15 maç kaybetmeyen Antep o kadar eksiği olan bu senenin en formsuz takım Sivas'a mı yenilecekti yani? :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya şansa bildiniz işte :A
15 maç kaybetmeyen Antep o kadar eksiği olan bu senenin en formsuz takım Sivas'a mı yenilecekti yani? :A
Çekirge bir yere kadar zıplar, sırf bu yüzden bu sezon en çok Başakşehir'den puan kaybettim ha bu hafta kazanır artık ha bu kez kazanır diye diye ömrümüzü yediler. :A

Antep'in hocasının takımdan gelecek hafta ayrılması gündemde Arabistan'dan yüksek maaşlı teklif geldiği için. Bu haber dün basına yansıdı ve futbolcular üzerinde de ister istemez etkisi olur diye düşünmüştüm soğuk Sivas deplasmanında. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...